اجتماعی

راز فوت یک زن در درگیری پلیس با خلافکاران

روز یکشنبه در بندرعباس زنی که شاهد درگیری ماموران نیروی انتظامی با خلافکاران بود بر اثر مشکل تنفسی درگذشت.

پس از وقوع این حادثه پلیس هرمزگان  اخبار فضای مجازی را تایید کرد که شامگاه یکشنبه یک زن ۶۸ساله شاهد درگیری ماموران نیروی انتظامی با خلافکاران ، دچار مشکل تنفسی شده بود که پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

در همین راستا پلیس هرمزگان سرهنگ تیمور دولتیاری گفت:در پی مطالبه شهروندان مبنی بر (مقابله با) تهیه و توزیع کالای قاچاق و مواد مخدر و مشروبات الکلی در یکی از محلات بندرعباس ، ماموران انتظامی یگان امداد این شهرستان شب گذشته بیست و هشتم دیماه ، با هماهنگی و گرفتن دستور قضایی به منظور اجرای طرح توقیف موتورسیکلت های سنگین قاچاق و پاکسازی منطقه آلوده به محل اعزام شدند.

در ادامه مطرح شد: در بدو ورود به منزل یکی از عوامل قاچاق ماموران تعداد زیادی موتورسیکلت سنگین اوراق شده مشاهده کردند که هنگام انتقال انها خانواده فرد و همسایگان ممانعت کردند.

وی گفت: نیروهای کمکی کلانتری های بندرعباس به محل اعزام شدند و تعداد ۲۰ دستگاه موتورسیکلت اوراق شده و قاچاق از منزل متهم کشف کردند.

اظهارات پلیس بندر عباس

به گفته رییس پلیس بندرعباس متهم با جوسازی و مظلوم نمایی و تحریک جمعیت حاضر در صحنه ، به صورت دسته جمعی به ماموران و خودروهای پلیس فحاشی سنگ پرانی کردند که تعدادی از ماموران از ناحیه سر ، کمر و پا مصدوم و خودرو های سازمانی کلانتری ها و یگان امداد نیز از ناحیه سپر جلو ، سقف و صندوق عقب ، پنجره ، گلگیر عقب سمت راست وکاپوت ، گلگیر و آینه تخریب شدند.

فرمانده انتظامی بندرعباس اظهار داشت: در این رابطه به جهت کنترل اوضاع و مدیریت صحنه ، برابر ماده ۱۵۶ قانون بکارگیری سلاح ، توسط ماموران حاضر چند تیر هوایی شلیک کردند و کالاهای قاچاق کشف شده به پارکینگ برده و متهم اصلی دستگیر شد .
سرهنگ دولتیاری ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در این عملیات را ۱۰میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال اعلام کرد.
وی خاطر نشان کرد: در این درگیری یکی از شهروندان حدودا ۶۸ ساله و حاضر در صحنه بعلت مشکلات قلبی و نامساعد بودن وضعیت تنفسی به بیمارستان خلیج فارس منتقل شد که فرد یاد شده در بیمارستان فوت کرد .
به گفته سرهنگ دولتیاری تلاش های لازم با هماهنگی پرشکی قانونی در خصوص تعیین علت تامه فوت در حال انجام است که نتیجه نهایی در فرصت بعدی اعلام می شود.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا