راز فروکش کردن خشم فرهاد مجیدی چیست؟

هیئت مدیره استقلال به فرهاد مجیدی وعده حل مشکلات را داده‌اند که این موضوع باعث شد خشم او فروکش کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی، فرهاد مجیدی که طی دو سه روز گذشته نارضایتی اش از شرایط موجود در استقلال را در رسانه ها مطرح کرده بود، امروز در یک استوری اینستاگرامی از هواداران خواست مقابل ساختمان باشگاه تجمع نکنند و برخی مسئولان وعده حل مشکلات در هفته آینده را به او داده‌اند.

ماجرای استوری جدید مجیدی از این قرار است که امروز اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال بعد از مدت ها تشکیل جلسه دادند و درباره مسائل موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند. حجت نظری، حمیدرضا آصفی و مهدی عبدیان ۳ عضو هیئت مدیره استقلال در جلسه امروز مشکلات موجود و راه حل های عبور از بحران کنونی را بررسی کردند.

همچنین در جلسه امروز مقرر شد تا اعضای هیئت مدیره هفته آینده جلسه دیگری را با مسئولان اسپانسر باشگاه برگزار کنند و برای حل مشکلات اقدامات لازم اندیشیده شود.

از این رو بعد از جلسه یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه با فرهاد مجیدی تماس گرفته و او را از مصوبات جلسه امروز مطلع ساخته است. به همین خاطر به سرمربی آبی‌ها وعده داده شده که هفته آینده در جلسه دوم با اسپانسر و نماینده وزارت ورزش مشکلات کاهش یابد و تیم با آرامش بیشتری به کارش ادامه بدهد.

خروج از نسخه موبایل