آموزش و سرگرمی

راز در سینه “آقای بازیگر” فاش شد!

داریوش ارجمند در جدیدترین پست اینستاگرامش در روز تولد 77 اش از راز و آرزوی بزرگ زندگی اش برای مردم ایران پرده برداری کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از آخرین خبر، داریوش ارجمند، هنرمند باسابقه کشورمان روز گذشته پنجم مردادماه ۷۷ ساله شد. او در گفت‌وگویی به مناسبت زادروز تولدش از آرزوهایی گفت که دوست دارد برای مردم کشورش محقق شود.

داریوش ارجمند که ایفاگر نقش ماندگار مالک اشتر در سریال تاریخی مذهبی «امام علی (ع)» بوده است، در پاسخ به این پرسش ایسنا که در نیمه دوم از دهه ۷۰ زندگی خود چه آرزویی برای مردم کشورش دارد؟

خاطرنشان کرد: «برای مردم ایران به خصوص برای هم‌وطنان بزرگوارم در خوزستان آرزوی رفع تشنگی و بی‌آبی دارم.»

بازیگر نقش حشمت فردوس در سریال «ستایش»، ضمن آرزوی سلامتی برای مردم ایران و به خصوص مردم خوزستان، گفت: «در روز تولدم آرزوی رفع هرگونه دروغ را از سرزمین‌مان دارم.»

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در ادامه با اشاره به موارد درج شده در کتیبه داریوش که عنوان شده، خدایا کشور مرا از جنگ، تشنگی و دروغ محافظت کن، به صحبت هایش اضافه کرد: «آرزوی من دقیقا همان آرزویی است که در این کتیبه آمده است.»

داریوش ارجمند که در ماه رمضان امسال در قالب سریال یاور در قاب تلویزیون حاضر شده بود، در پاسخ به پرسش دیگری درباره ادامه همکاری با مجموعه های تلویزیونی اظهار کرد: «برنامه خاصی در نظر نگرفته ام؛ در حقیقت این تلویزیون است که باید برنامه بریزد و برای حضور در پروژه‌ها از من دعوت به همکاری کند.»

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا