آموزش و سرگرمی

دنی آلوز به همسرش التماس کرد: ترکم نکن!

دنی آلوز در تماسی تلفنی با همسرش خوانا سانز، از او درخواست کرده فعلا از جدایی منصرف شود.

به گزارش وقت صبح، سه روز پیش اعلام شد در حالی که دنی آلوز به اتهام تجاوز در زندان به سر می‌برد، همسرش درخواست طلاق از او را به دادگاه ارائه کرده و می‌گوید به ادعاهای قربانی این پرونده اعتماد دارد.

خوانا سانز، همسر دنی آلوز، می‌گوید بعد از بررسی دقیق و طولانی مدت ماجرای اتهام آلوز به تعرض و زندانی شدن او، تصمیم گرفته است از همسرش جدا شود.

سانز ۳۰ساله که ملیت اسپانیایی دارد، از طریق وکلای خود درخواست طلاق را به دادگاه ارائه داده است. او همچنین درخواست ملاقات مستقیم با دنی آلوز در زندان را رد کرده است.

دنی آلوز به همسرش التماس کرده است.

دنی آلوز به دلیل آنچه تعرض او به یک زن در روز ۳۰ دسامبر در یک باشگاه شبانه در شهر بارسلون اعلام شده است، در حال حاضر در زندان به سر می‌برد.

همسر این فوتبالیست برزیلی می‌گوید در آن شب برنامه او و آلوز این بوده که با هم باشند، ولی دنی آلوز با او تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در برنامه‌ای شرکت کند که دخترانه نیست. سانز می‌گوید همسرش به او گفته که ترجیح می‌دهد با دوستانش بیرون باشد.

در همین رابطه امروز لتیشیا روکِخو، خبرنگار لاونگواردیا، ادعا کرد که روز گذشته آلوز در تماسی کوتاه با همسرش از او عاجزانه درخواست کرده از جدایی منصرف شده و در چنین شرایطی او را تنها نگذارد ولی با پاسخ منفی روبه‌رو شده است.

سانز از آلوز خواستار مدارکی محکم برای رد ادعاهای مطرح شده کرده با این حال ستاره برزیلی می‌گوید که نمی‌تواند چنین کاری انجام دهد.

منبع: ورزش سه

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا