اجتماعی

دعوا فدراسیون و وزارت بالا گرفت/ مربی تیم ملی معاون وزیر را کوتوله خطاب کرد!

درگیری علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و محمدرضا پولادگر معاون وزیر ورزش حسابی خبرساز شده است.

به گزارش وقت صبح، حال محمد بنا سرمربی مشهور و موفق کشتی فرنگی ایران به ماجرای این درگیری ورود کرده و و تلویحا معاون وزیر را کوتوله خطاب کرده است.

باید دید سرانجام این درگیری به کجا خواهد کشید.

محمد بنا معاون وزیر را کوتوله خوانده است.

آقای خاص استعفا می‌دهد؟

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به دیدار علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی رفت.

در ابتدای این جلسه مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی و انتخابی تیم ملی در زاهدان به صورت کامل بررسی شد. پس از آن در مورد تعداد نفرات حاضر در رقابت‌های انتخابی جام تختی و سهمیه‌های اختصاص یافته به استان‌ها بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

در ادامه در مورد زمانبندی و حضور کشتی گیران در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی گفت و گو به‌عمل آمد و پس از آن نیز در مورد اعزام کشتی‌گیران منتخب به رقابت‌های بین‌المللی و شرایط نفرات منتخب پس از این مسابقات بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

همچنین برنامه کادر فنی برای رقابت‌های قهرمانی آسیا در مغولستان در اواخر فروردین ماه، انتخاب ملی‌پوشان برای رقابت‌های جهانی صربستان در شهریورماه و رقابت‌های بازی‌های آسیایی هانگژو چین در اواخر شهریورماه توسط محمد بنا به صورت کامل شرح داده شد و رئیس فدراسیون کشتی در جریان برنامه‌های کامل کادر فنی کشتی فرنگی قرار گرفت.

با توجه به اینکه زمان زیادی تا رقابت‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس نمانده، رئیس فدراسیون کشتی جویای برنامه‌ریزی محمد بنا و کادر فنی در مورد حضور تیم ملی کشتی فرنگی برای این بازی‌ها شد و تصمیم بر آن شد تا کادر فنی کشتی فرنگی پس از بررسی‌های لازم، برنامه خود را تا پایان المپیک پاریس به فدراسیون کشتی ارائه دهد.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا