آموزش و سرگرمی

دعوای مادرشوهری ویکتوریا بکهام با عروسش

بروکلین بکهام، پسر ارشد دیوید و ویکتوریا بکهام، در ماه‌های گذشته با نیکولا پلتز ازدواج کرد. یک منبع نزدیک به خانواده ادعا کرده است که ویکتوریا و نیکولا نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند. گویا آن ها مدام در حال مشاجره و بحث هستند!

وقت صبح – بروکلین بکهام، پسر ارشد زوج مشهور دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام، در جولای ۲۰۲۰ نامزد کردند و اولین قدم را برای ازدواج با بازیگر نیکولا پلتز برداشت.
بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

 

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، همچنین مشخص شد که این زوج قراردادی قبل از ازدواج امضا کرده بودند که پدر نیکولا پلتز، نلسون پلتز، تاجر میلیاردر در این قرارداد دست داشته است.

بر اساس قراردادی که بروکلین بکهام ۲۳ ساله و نیکولا پلتز ۲۷ ساله امضا کردند، در صورت طلاق، هیچ کدام از آنها سهمی از ثروت خانواده خود را دریافت نخواهند کرد.
دعوای مادرشوهری ویکتوریا بکهام با عروسش

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز ماه گذشته در یک عروسی باشکوه با هم ازدواج کردند. این عروسی مجلل در عمارت نلسون پلتز میلیاردر در پالم اسپرینگز برگزار شد.

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

جالب است بدانید که بروکلین بکهام پس از ازدواج نام خانوادگی خودش را به نام خانوادگی همسرش تغییر داد. گفته شده است که بروکلین این کار را به عنوان نشان دادن عشق به همسرش انجام داده است.

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

از همه‌ی این‌ها گذشته خبرها حاکی بر این است که جنگ سردی بین ویکتوریا بکهام و عروس جدیدش نیکولا پلتز در جریان است. گفته می شد که این دو حتی قبل از ازدواج پلتز با پسرش نیز مشکلاتی داشته‌اند.

دعوای مادرشوهری ویکتوریا بکهام با عروسش

یک منبع نزدیک به خانواده گفت: “آن‌ها نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند و صحبت نمی‌کنند. روند آماده سازی عروسی وحشتناک بود.”

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا