آموزش و سرگرمی

دردسر “نامزد رونالدو” برای طرز لباس پوشیدنش در عربستان

گفته می شود به احتمال زیاد جورجینا رودریگس نامزد مدل و زیبای کریستیانو رونالدو در صورت رعایت نکردن قوانین پوشش در کشور عربستان با جریمه‌ های مالی سنگین روبرو شود و به این ترتیب او با دردسر بزرگی روبروست.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی، مشخص است که زندگی راحتی در عربستان برای نامزد فوق ستاره دنیای فوتبال وجود ندارد و شریک زندگی رونالدو به احتمال زیاد با جریمه های سنگینی روبررو می باشد. عکس های از پوشش و لباس های جورجینا رودریگس را در پرشین وی مشاهده کنید.

لباس های جورجینا رودریگس

امضای قرارداد کریستیانو رونالدو با النصر کل خانواده را مجبور کرد که به عربستان سعودی نقل مکان کنند و به سختی تلاش کنند تا با یک فرهنگ بسیار متفاوت سازگار شوند.

این مورد ممکن است برای جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو، سخت‌ تر باشد، چرا که نوع لباس پوشیدن او و سبکی که برای ظاهر شدن در ملاءعام و شبکه‌ های اجتماعی انتخاب کرده بسیار متفاوت با قوانین عربستان سعودی است.

اما این مدل و اینفلوئنسر مجبور است خود را با آداب و رسوم سختگیرانه عربستان سعودی که کشوری مسلمان با قوانین بسیار سفت و سخت به ویژه برای زنان است، وفق دهد و در نوع لباس پوشیدنش تجدید نظر کند.

تاثیر قوانین عربستان بر زندگی نامزد رونالدو

جورجینا با پوشیدن لباس معمولی ساده و گشاد که به عبا مشهور است در بین جمعیت دیده شده است. اما او جورجینا است و دلش خواست استایل شخصی خود را هم حفظ کند و آن طور که دلش می‌ خواهد لباس بپوشد. اما نوع پوشش او ممکن است با قانون عفت عمومی کشور عربستان مغایرت داشته باشد.

وب‌سایت گردشگری «ویزیت عربستان» توضیح می‌ دهد: «توصیه می‌ شود که در ملاءعام، لباس‌های گشاد بپوشید که تا آرنج و زیر مچ پا را بپوشاند.»

اگرچه فهرست کاملی از لباس‌های ممنوعه وجود ندارد، اما مشخص است که زنان در عربستان نمی‌توانند دامن کوتاه، شلوارک، تاپ‌های نیم‌تنه، یا لباس‌ های نه چندان پوشیده دیگری بپوشند.

جریمه برای پوشش و لباس های جورجینا رودریگس

طبق گزارش نشریه «مارکا»، با توجه به اینکه جورجینا رودریگس در معرض خطر زیر پا گذاشتن این قانون‌ های سختگیرانه قرار دارد، احتمالا با جریمه نقدی روبه‌رو خواهد شد.

اولین بار که یک توریست در عربستان مرتکب چنین تخلفی می‌شود، باید ۱۰۰ ریال جریمه معادل حدود ۲۵ یورو بپردازد. دومین بار که چنین تخلفی صورت بگیرد جریمه ۲۰۰ ریال، کمی کمتر از ۵۰ یورو می‌ شود.

اما این پول‌ ها برای کریستیانو رونالدو با آن دستمزدهای نجومی که از تیم النصر می‌ گیرد رقمی به حساب نمی‌ آید و ماننده قطره‌ ای در اقیانوس است، اما او و جورجینا رودریگس مطمئنا می‌ خواهند از دردسر دور باشند و اجازه ندهند حواشی کام آنها را تلخ کند.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا