اجتماعی

دردسر جدید در سر راه “آبی ها”

طبق جدیدترین اخبار رسیده از سوی مسئولان باشگاه استقلال برخی از بازیکنان این تیم بزرگ تمایلی به تمدید قراداد ندارند.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی، در روزهایی که هیئت مدیره استقلال انتقادهایی نسبت عملکرد احمد مددی مدیرعامل باشگاه دارند، برخی از اعضای کادر فنی از عدم تمایل بازیکنان برای تمدید قراردادشان با شرایط فعلی خبر می‌دهند.

چندی پیش در نامه ای که به عنوان متن استعفای اعضای هیئت مدیره در رسانه‌ها منتشر شد، آمده بود وقتی قبل از سفر تیم استقلال به رقابتهای لیگ قهرمانان به مددی توصیه شده برای برگزاری جلسات تمدید قرارداد با بازیکنان اقدام کند مدیرعامل باشگاه این موضوع را به پس از دیدارهای عربستان در رقابت‌های آسیایی موکول کرد.

مدیران باشگاه استقلال این تصمیم را اشتباهی محرز دانسته و معتقد بودند بازیکنان پس از حضور در عرصه بین‌المللی، پیشنهادهای بهتری دریافت خواهند کرد.

چالش بزرگ تمدید قرارداد با بازیکنان بدون قرارداد

از این رو بحث تمدید قرارداد با بازیکنان بدون قرارداد با چالشی بزرگ مواجه شد.

اما به تازگی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در صحبت‌هایش به موضوع عدم پرداخت به موقع مطالبات بازیکنان اشاره و عنوان کرد وقتی از دو بازیکن خوب تیمش خواسته برای تمدید قرارداد به باشگاه بروند آنها در پاسخ گفته اند اگر در این مدت در تمرینات شرکت کرده‌اند تنها به خاطر خود او بوده است وگرنه با وضعیت مالی فعلی باشگاه و عدم پرداخت حق و حقوق‎شان هرگز حاضر به حضور در تمرینات نمی‌شدند، چه برسد به اینکه بخواهند قراردادشان را با استقلال تمدید کنند.

به نظر می رسد وضعیت مالی باشگاه با چالشی بزرگ مواجه شده که سرمربی تیم صراحتا عنوان می کند در حالی که بیش از دو سوم مسابقات لیگ برگزار شده اما شاگردانش بین ۱۵ تا ۲۵ درصد بیشتر پول نگرفته اند و راضی به مذاکره برای تمدید قرارداد نیستند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا