درخواست ملتمسانه “خانم بازیگر” برای کمک/ عکس

فریبا نادری در استوری اینستاگرام خود از مردم تقاضای کمک برای کودک بیماری را خواستار شد.

به گزارش وقت صبح؛ فریبا نادری بازیگر معروف و سرشناس در اینستاگرامش عکسی از یک کودک بیمار را به اشتراک و از مردم درخواست کمک کرد.

سعی می‌کنم زندگی خصوصی‌ام را از حاشیه دور کنم

بازیگر سریال‌های «ستایش‌»، «فاخته‌»، «پنجره» و… همچنین به صراحت بیان کرد: چندین بار برایم پیش آمده که به دروغ گفته‌اند فریبا نادری با فلان بازیگر ازدواج کرد.

بنابراین لازم می‌دانم اعلام کنم که نه امروز و نه تا آخرین لحظه‌ای که در دنیای سینما هستم، علیرغم احترامی که برای همکاران سینمایی و تلویزیونی‌ام قائل هستم، به هیچ وجه با هیچ کدام از مردان سینما و تلویزیون ازدواج نخواهم کرد و سعی می‌کنم زندگی خصوصی‌ام خارج از حاشیه‌ها باشد.

نادری سپس خطاب به مردم گفت: دوست دارم همیشه مخاطبانمان، مردم خوبمان باشند؛ بنابراین خواهشم این است که برای رسیدن به هدفمان بجنگیم نه برای پیدا کردن راز زندگی یکدیگر، به ویژه درخصوص هنرمندان.

چراکه برای مردم عزیز ما نباید فرقی داشته باشد که مثلا من فریبا نادری با چه کسی ازدواج کردم، چه غذایی را نمی‌خورم و…؛ به نظرم این مسائل اهمیت ندارد.

زندگی شخصی چه اهمیتی دارد؟

اگر کسی می‌خواهد راجع به من بازیگر بداند بهترین موضوع، نوع بازی و اصول حرفه‌ای کارم هست و نباید دنبال اخبار حاشیه‌ای باشند.

واقعا چه اهمیتی دارد فلان بازیگر چگونه زندگی می‌کند؟

وی افزود: اخبار حاشیه‌ای جز سردرد و تلف کردن وقت چیزی یادمان نمی‌دهد. به نظرم اگر به جای خواندن یک روزنامه زرد، یک کتاب کوتاه و نمایشنامه بخوانیم موفق‌تر خواهیم بود.

فریبا نادری در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا درباره حضورش در سریال مناسبتی «۳۹ هفته» گفت: اخیرا در سریال «۳۹ هفته» به کارگردانی مرتضی هرندی که قرار است در هفته نیروی انتظامی پخش شود، حضور افتخاری داشتم و نقش کوتاهی را ایفا می‌کنم.

در فیلم سینمایی آرش معریان و همچنین یک فیلم تلویزیونی به کارگردانی مهرداد خوشبخت ایفای نقش داشتم.


خروج از نسخه موبایل