اجتماعی

درخواست باورنکردنی تماشاگران بنفیکا علیه مهدی طارمی

دو تیم بنفیکا و پورتو در چارچوب هفته سی و یکم لیگ برتر فردا ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی با هم مسابقه می‌دهند.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرورزشی – این بازی در حالی از حساسیت بالایی برای دو تیم برخوردار است که پورتو با ۷۰ امتیاز تیم دوم جدول است و بنفیکا با ۶۶ امتیاز تیم سوم به حساب می آید و اگر در این بازی خانگی برنده شود اختلاف امتیاز دو تیم به یک امتیاز کاهش می‌یابد و آنوقت بنفیکا این شانس را خواهد داشت که در سه هفته باقی مانده بر سکوی دوم تکیه بزند.

در بازی رفت دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند که مهدی طارمی در دقیقه ۷۳ از زمین بازی اخراج شد.

مهدی طارمی در بازی پیشین که با برتری ۳-۲ پورتو همراه بود یک گل زد و یک گل ساخت تا بهترین بازیکن تیمش باشد. او در بازی فردا شب یکی از مهره های اصلی تیمش خواهد بود.

هشدار طرفداران به داوران

نکته جالب توجه اینکه در آستانه این بازی برخی از طرفداران بنفیکا توئیت کرده اند و از داور خواستند مراقب فریب‌های مهدی طارمی باشد چرا که او به هنگام ورود به محوطه جریمه به خوبی خود را با بازیکن حریف درگیر می‌کند و پنالتی می‌گیرد و این فصل هم به لطف پنالتی‌هایی که برای پورتو گرفته توانسته ۷ موقعیت گل برای تیمش خلق کند.

این در حالی است که هیچ گاه باشگاه پورتو و مهدی طارمی در صدد پاسخ به این انتقادات بر نیامدند و معتقدند سوت‌هایی که توسط داوران زده شده درست بوده است.

نکته جالب توجه اینکه پورتو با در اختیار داشتن مهدی طارمی و با به ثمر رساندن ۶۱ گل تهاجمی‌ترین خط حمله لیگ برتر پرتغال را در اختیار دارد.

مهدی طارمی تا به این جای کار ۱۳ گل به نام خود ثبت کرده و ۷ پاس گل هم داده است.

او بعید به نظر می‌رسد در فصل جاری موفق به کسب عنوان آقای گلی شود به این خاطر که نفر اول جدول گل زنان هریس سفروویچ ۱۸ گل به ثمر رسانده است.

نکته جالب اینکه در ابتدای فصل جاری بنفیکا تمایل بیشتری برای خرید مهدی طارمی داشت اما در لحظات پایانی سرمربی این تیم مهاجم برزیلی را به مهدی طارمی ترجیح داد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا