آموزش و سرگرمی

دخترِ گریانِ کنسرت رضا صادقی، در اصل شاخ اینستاگرامی بود!

رضا صادقی، خواننده‌ی مشهور در روزهای گذشته ویدئویی از اشک‌های یک دختر جوان در یکی از کنسرت‌های اخیر خود منتشر کرد که واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است.

به‌گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، صادقی که این روزها دور جدیدی از کنسرت‌های خود را آغاز کرده، چند روز قبل ویدئویی در اینستاگرامش از یکی از هواداران خود در یکی از همین اجراها منتشر کرد که در حالی که اشک می‌ریخت، با احساس زیادی با او همخوانی می‌کرد.

متن رضا صادقی

صادقی برای این ویدئو نوشت:

عموما و اصولا ادم حسودی نبودم و نیستم.

ولی به حال خوب و بغض عاشق این ادم حسودی کردم و بارها و بارها دیدم و غبطه خوردم که چرا خیلی وقته دچار این رهایی احساس نیستم.

دخترِ گریانِ کنسرت رضا صادقی، در اصل شاخ اینستاگرامی بوده است.

درست، با دقت و چندبار و نهایت رهایی و عاشقانگی رو توی حرکاتش ببینید. درود به قلبت دختر خوب که اینقدر بی‌پرواست و خوشبحال دلت که اینقدر عاشق و درسته.

دیدن این لحظه‌ها، من و بابت تک تک ریش سفیدم، مفتخرم میکنه ممنونم که نزدیک به ۳۰ سال یعنی سه دهه، اینقدر شریف و عاشق همراهم بودین و هستین.

برگشتن ورق

این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و واکنش‌ها به آن در ابتدا عموماً مثبت بود.

دخترِ گریانِ کنسرت رضا صادقی، در اصل شاخ اینستاگرامی بوده است.

اما طولی نکشید که معلوم شد دختر حاضر در ویدئو در واقع یکی از بیوتی بلاگرهای اینستاگرام به نام آیدا فلاح است که پس از فراگیر شدن ویدئویش بیش از پیش شناخته شده و تعداد دنبال کنندگانش در عرض همین چند روز از ۳۶ هزار نفر به ۷۴ هزار نفر افزایش یافته است.

فلاح نیز تصاویری از خود در کنسرت رضا صادقی و در کنار او منتشر کرده است.

دخترِ گریانِ کنسرت رضا صادقی، در اصل شاخ اینستاگرامی بوده است.

پس از این اتفاق، نظرات برخی کاربران نسبت به او برگشت چرا که حالا احساس می‌کردند تمامی این اتفاقات صرفاً یک بازی رسانه‌ای برای جذب فالوئر بوده و دچار فریب خوردگی شده اند.

واکنش خبرنگاران

رضا صائمی، روزنامه نگار حوزه فرهنگ و هنر در واکنش به این ویدئو نوشت:

رضا صادقی ویدیویی از واکنش احساسی یکی از طرفدارانش در کنسرت اخیرش منتشر کرده و از حسرتش نسبت به حال او نوشته….

حسرت یک حال خراب که وضعیتی تراژیک را به نمایش می‌گذارد…عجیب است اما بیراه هم نمی‌گوید….

فارغ از صدق یا صوری بودن واکنش این دختر، از خود می‌پرسم چرا این موقعیت تلخ، حسرت برانگیز است؟ ….

در شرایط طبیعی تماشای حال بد دیگری نباید حسرت برانگیز باشد و حتی می‌تواند نشانی از مازوخیسسم باشد! ….

همچنان که دل غمخوار دال بر خودآزاری! ….

مسئله اما این است در جامعه‌ای که دستور زبان عشق، ناتوان از روایت قصه‌های عاشقانه شده، غصه‌های عاشقانه تماشایی می‌شود! ….

در جامعه‌ای که گفتمان عشق شکست خورده، شکست عاشقانه با شکوه می‌شود! ….

حال و قال این دختر و متن ترانه‌ای که همخوانی می‌کند از جور و جفا و بی‌وفایی یار می‌گوید و وفاداری معشوقی که در حسرت وصال او اشک می‌ریزد! ….

آنقدر باور به عشق و باروری آن در جامعه پر از خشم و نفرت ما بی‌اعتبار شده که اشک حسرت یک عاشق، رشک برانگیز می‌شود…. .

مردمی که دیگر عاشق نمی‌شوند یا به سختی عاشق می‌شوند، از تماشای شکستن عاشقانه هم به شوق می‌آیند…این البته مدح شبیه به ذم است! ….

آنقدر بازار عشق کساد شده که حال خراب عاشقانه هم خریدار دارد! …. ما سوگواران عشقیم.

دخترِ گریانِ کنسرت رضا صادقی، در اصل شاخ اینستاگرامی بوده است.

نظرات کاربران

نظرات کاربران هم در اینباره مختلف است. در ادامه نظرات برخی از آن‌ها را می‌خوانید:

– این خانم رنج دیده و درد کشیده در کنسرت رضا صادقی اسمش در اینستاگرام آیدا بیوتی هست و ۳۶k فالور داره. جالب شد نه؟

– من همه ترسم اینه فیلم این دختر خانوم تو کنسرت رضا صادقی رو همون آقای معشوق ببینه و از اول تا اخر، نیشخند بزنه و یا اسم دختره رو یادش نیاد…. .

– خیلی از ماها همون حال و روحیه یِ اون دختر رو توی کنسرت رضا صادقی رو داشتیم و اون روزا ک لحظات رو گذروندیم و واسه‌ی همینه که اینقدر تحت تاثیر قرار گرفتیم…

– یعنی واقعا فکر میکنین اتفاقی از دختره تو کنسرت رضا صادقی فیلم گرفتن!؟ بین هزار نفر جمعیت دوربین دو دقیقه زوم کرده روش! بعدم دختره پست گذاشته بعد کنسرت نشسته پیش رضا صادقی، کپشنم زده عمو به من گفت چرا انقد گریه میکردی! وسط هزار نفر جمعیت موقع اجرا، اون اصن چجوری باید بفهمه اینو!؟

– وقتی میگم شکست یه رابطه تبعات داره منظورم یه همچین چیزیه مراقب باشید به خاطر تنهایی اجازه ندین هر کسی وارد زندگیتون بشه

– من میخوام با مخاطبِ اون دختری که تو کلیپِ رضاصادقی بود چند کلامی حرف بزنم.

دخترِ گریانِ کنسرت رضا صادقی، در اصل شاخ اینستاگرامی بوده است.

طعنه به بیوتی بلاگر

– خیلی عذر می‌خوام ولی من هربار فیلم این دختره توی کنسرت رضا صادقی رو می‌بینم پاره میشم از خنده=))))))))))))))

– درسته اون دختره خیلی خوب دم گرفته بود با آهنگ رضا صادقی، اما ازاین نکته‌ای که نباید نادیده گرفت این هست که آهنگهای رضا صادقی توی بیست سال گذشته هر نوع شکست عشقی رو پوشش داده: )یعنی شما شکست عشقی بخوری یکی از آهنگهاش‌جوابه: )

– خانمه بود توی کنسرت رضا صادقی نعره می‌زد و شکلک در می‌آورد، خیلی تصادفی بیوتی بلاگر از آب در اومد، رسانه اینجوری شما رو راحت بازی میده

– این دختره که تو کنسرت رضا صادقی اونجوری گریه میکنه خیلی تو ذوق زنه اتفاقا، کجای ویدئو قشنگه که اینجوری اکلیلی شدن همه؟

– اون ویدئو که رضا صادقی گذاشته داره دست به دست میشه، خب؟ بگو خب. من ناراحت میشم از دیدنش حس میکنم یکی تو حال خودش داره گریه میکنه یکی دیگه بی‌اجازه فیلمش رو منتشر میکنه که بگه من اینجوری احساسیتون میکنم در صورتی که چیزی که من میبینیم اینه: ورود به حریم شخصی دیگری بی‌اجازه.

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا