آموزش و سرگرمیاجتماعی

داماد بی‌جنبه جواب شوخی عروس را با خشونت داد!

عروس بینوا که در مراسم ازدواج خود تنها قصد انجام شوخی کوچکی با داماد را داشت، با واکنش خجالت‌آور داماد بی‌اعصاب مواجه شد!

به گزارش وقت صبح به نقل از نمناک، بعضی از عروس دامادها، برای خاطره انگیزتر شدن مراسم ازدواجشان ایده‌های خاصی را از قبل طراحی میکنند و با هماهنگی هم و اجرای درست آن، این شب را به یاد ماندنی‌تر می کنند.

اما همیشه هم طرفین در اجرای این فانتزی‌ها همراه هم نیستند و برنامه اینقدر رومانتیک پیش نمی‌رود درست مثل ماجرای عروس و دامادی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

ویدئویی که به سرعت در فضای مجازی دست بدست شد، لحظات کوتاهی از مراسم ازدواجی را نشان میداد که عروس خانم برای شوخی تکه‌ای از کیک را به صورت آقای داماد می زند.

شوخی کیک مالیدن به صورت

از آنجا که مالیدن کیک به صورت همسر در مراسم عروسی جزء سنت‌های کلاسیک در بعضی از فرهنگ‌ها محسوب می‌شود، حاضرین در مراسم با دیدن این حرکت عروس خانم متعجب نشدند و منتظر واکنش طنز و رومانتیک آقای داماد بودند ولی از قرار معلوم داماد این مراسم با دامادهای دیگر متفاوت بوده و ظرفیت چنین شوخی را نداشت.

عکس العمل تند و خشن داماد گویای این بی‌ظرفیتی بود، در ادامه‌ی ویدئو میهمانان منتظر عکس العمل داماد هستند که ناگهان شوکه و ناراحت می‌شوند.
آقای داماد پس از آنکه صورتش به کیک آغشته شد برای لحظاتی به شکلی خشن به عروس نگاه کرده و تکه‌ای از کیک را برداشته و با شدت زیاد و فشار بالای دست به صورت او میزند. شدت این ضربه به قدری است که عروس بینوا تعادلش را از دست داده و به شکل نگران کننده‌ای روی زمین پرت میشود.

ماجرای کوبیدن کیک به صورت عروس بینوا توسط داماد

پرت شدن عروس روی زمین باعث میشود تا سرش دچار ضربه شده و برای لحظات احساس گیجی کند اما کمی بعد با کمک میهمانان از روی زمین بلند شده و سرپا می‌شود. جالب است در تمام این لحظات که اطرافیان در حال رسیدگی به عروس هستند، داماد بی‌اعصاب با نگاهی خشن همچان در حال چشم غره رفتن به عروس است.

این کلیپ که توسط یکی از حاضرین در مراسم ضبط و منتشر شد، بیش از ۲.۸ میلیون بازدیدکننده در تیک تاک داشت و پس از پست شدن، ۹۲۰۰۰ لایک و ۹ هزار کامنت دریافت کرد که اکثر افراد بازخورد منفی نسبت به آن داشتند. بیشتر کاربران این شبکه‌ی اجتماعی اظهار کردند که این کار بسیار خجالت‌آور بوده است داماد اجازه‌ی چنین رفتار خشن و تندی با همسر خود نداشت.

کمی بعد از وایرال شدن این ویدئو؛ عروس یک ویدیو از خودش در کنار شوهرش منتشر کرد و اعلام کرد که رابطه خوبی با هم دارند و تمام ناراحتی‌ها در همان لحظه به پایان رسیده است.

نوشته های مشابه

guest
16 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا