آموزش و سرگرمیسرخط

خواستگاری آقای بازیگر با حلقه ازدواجی که خودش طراحی کرده!

تایلر پوزی بازیگر سریال محبوب «تین ولف» در مصاحبه ویژه‌ای خبر نامزدی و تاریخ ازدواجش را فاش کرده است!

وقت صبح– تایلر پوزی بازیگر 31 ساله آمریکایی اعتراف کرده است که در روز ولنتاین گذشته از نامزدش خاستگاری کرده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بازیگر سریال مشهور «تین ولف» در اوایل سال جاری در طول یک پیاده روی عاشقانه در کنار ساحل، از شریک احساسی‌اش خاستگاری کرده است. تایلر پوزی و فِم دو سال پیش از نامزدی رابطه احساسی خود را آغاز کرده بودند.

پوزی در مصاحبه‌ای اختصاصی گفت: «ما در کامبریای کالیفرنیا نامزد کردیم. این مکان مورد علاقه فِم است. ما روزهای ولنتاین را در آنجا می‌گذرانیم. پس یه نظر من این مکانی فوق العاده برای خاستگاری از از او بود.»

نامزد آقای بازیگز نیز که در این مصاحبه حضور داشت افزود: «ما در ساحل تنها بودیم. او تلفن همراهش را روی یک سنگ گذاشت تا از ما فیلم بگیرد. باید شک می‌کردم که قصدی دارد. اما اصلا حواسم نبود.»

تایلز پوزی انگشتری که با آن از فِم خاستگاری کرد را خودش طراحی کرده است. او همچنین رنگ مورد علاقه نامزدش را در این انگشتر گنجانده است.

آقای بازیگر پس از نامزدی عاشق‌تر شده!

این زوج در ماه اکتبر سوگندهای ازدواج خود را رد و بدل خواهند کرد. به گفته این زوج روند برنامه ریزی برای مراسم عروسی تقریباً تمام شده است. پوزی درباره مراسم ازدواجشان گفت: «ما مراسمرا نزدیک خانه خودمان برگزار می‌کنیم. ما در یک مکان بسیار خاص ازدواج می‌کنیم که برای ما اهمیت زیادی دارد.»

این زوج در سال 2020 پس از اینکه جان فلدمن، تهیه کننده موسیقی، از فم خواست تا به این آقای بازیگر در نوشتن موسیقی کمک کند به گزارش وقت صبح با یکدیگر آشنا شدند.

رابطه عاشقانه این زوج به عنوان دو دوست معمولی آغاز شد. زمانی که آن‌ها برای نامزدهای سابق خود آهنگی نوشتند. اما دیری نگذشت که تایلر و فِم عاشق شدند. بعد از نامزدی، ارتباط آن‌ها از همیشه قوی‌تر شده است.

پوزی درباره این موضوع گفت: «انتظار نداشتم وقتی نامزد کردیم احساس خیلی متفاوتی داشته باشم. با این حال احساسم واقعاً تغییر کرد. عشق عمیق‌تر و اعتماد بیشتری احساس می‌کردم. تصور می‌کنم وقتی ازدواج کنیم بیشتر هم خواهد شد.»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا