فرهنگ و هنر

“خندوانه” برای همیشه به تاریخ پیوست؟

با وجود همه‌ ادعاها، مدیر شبکه‌ نسیم اعلام کرد که “خندوانه” رامبد جوان روی آنتن باقی خواهد ماند و تلویزیون برای خداحافظی با این برنامه تصمیمی ندارد.

به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا؛ با نزدیک شدن به پایان فصل هشتم از برنامه «خندوانه» و همچنین بیان اظهاراتی از سوی محمد بحرانی ـ صداپیشه جناب خان ـ مبنی بر اینکه «… شاید بعد از این «خندوانه» برای همیشه به تاریخ بپیوندد.

معلوم نیست که دیگر «خندوانه» ساخته شود یا نه و معلوم نیست اگر ساخته شود من در «خندوانه» باشم یا نه…» این شائبه برای برخی ایجاد شده بود که شاید تلویزیون تصمیم به پایان تولید و پخش این برنامه با اجرای رامبد جوان گرفته باشد.

بیشتر بخوانید: ویدئو/ سانسور توهین آمیز در “خندوانه” همه را شاکی کرد!

خوشرو درباره تولید و پخش ادامه «خندوانه» و خبرهایی که درباره پایان این برنامه در فضای مجازی منتشر می شود، توضیح داد: تا پیش از آغاز ماه محرم برنامه «خندوانه» روی آنتن است. از چند ماه گذشته این برنامه ریزی برای «خندوانه» وجود داشته است.

همیشه بین فصل‌ها فاصله ای وجود داشته تا تیم سازنده خودش را ارزیابی کند و همچنین شبکه ارزیابی داشته باشد و تغییرات فرمی و محتوایی اتفاق بیفتد.

این سری تیم «خندوانه» تقاضای زمان بیشتری داشتند تا بتوانیم زمانی را برای بازسازی و برگزاری جلسات اتاق فکر اختصاص بدهیم و تحقق این امر همچون فصول گذشته کمی زمان می‌برد.

مدیر شبکه نسیم در پایان یادآور شد: این بازه زمانی در فصل‌های قبل هم صورت گرفته است؛ گاهی این فاصله کم و گاهی بیشتر بوده و تلویزیون تصمیمی برای خداحافظی با «خندوانه» ندارد.

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا