آموزش و سرگرمی

خداحافظی سلنا گومز از فضا مجازی!

سلنا گومز خواننده و بازیگر 30 ساله پس از جنجال‌ آنلاین با هیلی بیبر، همسر جاستین بیبر، فضا مجازی را ترک خواهد کرد.

وقت صبح– سلنا گومز با «بچه‌گانه» خواندن جنجال و شایعات درباره خود و هیلی بیبر خبر خداحافظی خود با فضا مجازی را منتشر کرد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، سلنا گومز که اخیرا فعالیت زیاید در فضا مجازی داشت، به طرفدارانش اطلاع داد که برای مدتی فضاهای مجازی را ترک خواهد کرد.

سلنا با انتشار ویدیویی در صفحه تیک تاک خود به طرفدارانش گفت: «من خیلی خیلی خوشحالم. من بهترین دوستان و بهترین طرفداران را در تمام دنیا دارم و نمی‌توانم خوشحال‌تر از این باشم. من خودم را دوست دارم و این برایم کافیست.»

سلنا با اشاره به جنجال اینترنتی طرفداران خود و هیلی بیبر ادامه داد: «من 30 سال دارم. برای چنین بحث‌هایی پیر شده‌ام. این جنجال بچه‌گانه و احمقانه است. ترجیح می‌دهم برای مدتی فضا مجازی را ترک کنم.»

پیشی گرفتن سلنا

سلنا گومز به تازگی از کایلی جنر به عنوان خانم ستاره با بیشترین میزان دنبال‌کننده در اینستاگرام پیشی گرفته است. به گزارش وقت صبح او به طرفداران خود قول داده است که این تنها استراحتی کوتاه مدت به دور از فضا مجازی است.

«من شما را خیلی دوست دارم. به زودنی شما را خواهم دید.» این خواننده مشهور در پایان صحبت‌ها خود با طرفدارانش گفت: «فقط باید کمی استراحت کنم و از همه چیز دور باشم.»

سلنا گومز در دهه گذشته چندین بار برای بهبود شرایط روانی خود فضا مجازی را ترک کرده است.

آخرین پست این ستاره در فضا مجازی مربوط به دفاع او از دوست صمیمی و قدیمی‌اش تیلور سویفت بوده است. با انتشار دوباره ویدیویی از جاستین بیبر در حال مسخره کردن آهنگ All Too Well تیلور سویفت، سلنا به دفاع از او برخواست. «دوست من همیشه یکی از بهترین‌ها در صنعت موسیقی بوده است.»

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا