آموزش و سرگرمی

“خانم مجری معروف” بعد خداحافظی از تلویزیون چهره واقعی اش را رو کرد/ عکس

نجمه جودکی تصویری را از خود با لب های ژل تزریق کرده و صورتی زاویه دار به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا، نجمه جودکی مجری معروف ایرانی که مدتی است از صدا و سیما حداحافظی کرده، دست به تغییر چهره زد و به لب هایش ژل تزریق کرد.

عمل زیبایی “خانم مجری معروف” بعد خداحافظی از صدا و سیما/ تصویر 10 اسفند 1401-10:5912,768 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد عمل زیبایی "خانم مجری معروف" بعد خداحافظی از صدا و سیما/ تصویر نجمه جودکی تصویری را از خود با لب های ژل تزریق کرده و صورتی زاویه دار به اشتراک گذاشت.  به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا، نجمه جودکی مجری معروف ایرانی که مدتی است از صدا و سیما حداحافظی کرده، دست به تغییر چهره زد و به لب هایش ژل تزریق کرد.  عمل زیبایی "خانم مجری معروف" بعد خداحافظی از صدا و سیما/ تصویر  نجمه جودکی متولد 21 آبان 1369 در تهران، مجری رادیو و تلویزیون است.  خرید کنسرو ماهی تون در روغن گیاهی لادن طلایی از اسنپ مارکت خرید کنسرو ماهی تون در روغن گیاهی لادن طلایی از اسنپ مارکت  خرید کنید yektanet-logo-signتبلیغ نجمه جودکی فارغ التحصیل لیسانس معماری از دانشگاه آزاد و دوره فیلمسازی و تدوین از موسسه سروش می باشد که از طریق رضا رشیدپور وارد عرصه اجرا شد.  نجمه جودکی برای اولین با برنامه شب ایرونی در سال 1388 بود که در شبکه جام جم پخش می شد. نجمه جودکی در سال 1390 با اجرای برنامه کمی متفاوت از شبکه یک به محبوبیت رسید.
نجمه جودکی فارغ التحصیل لیسانس معماری از دانشگاه آزاد و دوره فیلمسازی و تدوین از موسسه سروش می باشد که از طریق رضا رشیدپور وارد عرصه اجرا شد.

نجمه جودکی برای اولین با برنامه شب ایرونی در سال 1388 بود که در شبکه جام جم پخش می شد. نجمه جودکی در سال 1390 با اجرای برنامه کمی متفاوت از شبکه یک به محبوبیت رسید.

نوشته های مشابه

guest
13 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا