آموزش و سرگرمی

خانم خواننده مشهور که تازه زایمان کرده که 4 فرزند می خواهد!

مگان ترینر، خواننده مشهور و داریل سابارا، بازیگر آمریکایی جنسیت فرزند دوم خود را با انتشار ویدیویی بامزه از پسرشان فاش کرده‌اند!

وقت صبح– مگان ترینر خواننده 29 ساله و داریل سابارا 30 ساله با کمک پسر 2 ساله‌شان به نام رایلی جنسیت فرزند دوم خود را منتشر کردند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، مگان ترینر و همسرش داریل سابارا در طول حضور خود در برنامه کلی کلارکسون جنسیت فرزند دوم خود را فاش کردند.

این زوج ویدیویی بامزه از رایلی 2 ساله را به نمایش گذاشتند. او در این ویدیو با خوشحالی دستان خود را بالا می‌گیرد و فریاد می‌زند: «یک پسر است!»

مگان ترینر، خواننده و ترانه نویس مشهور آمریکایی، در ماه ژانویه فاش کرد که او و بازیگر فیلم «بچه‌های جاسوس» در انتظار فرزند دوم خود هستند.

مگان که پیش از این نیز درباره تشکیل یک خانواده بزرگ صحبت کرده بود در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بسیار خوشحال است و به رویای بزرگ زندگی شخصی‌اش رسیده است.

مگان ترینر به همراه همسر و پسرش
مگان ترینر به همراه همسر و پسرش

تجربه بارداری سخت و ترسناک خانم خواننده!

مگان در مصاحبه‌ای در سال 2022 اعلام کرده بود که او و همسرش 4 فرزند می‌خواهند.

این خواننده که تجربه بسیار سختی از بارداری داشته است درباره زندگی خود پس از تولد اولین فرزندش گفته است:

«بعد از بچه دار شدن، فکر می‌کردم هیچ کاری نیست که نتوانم انجام دهم. بنابراین اکنون فقط سعی می‌کنم تا به تمام رویاهایم را در لیست رویاهایم برسم.»

این خانم خواننده در 8 فوریه 2021 با کمک جراحی سزارین اولین پسر خود و سابارا را به دنیا آورد.

مگان بعداً درباره لحظات هولناک پس از تولد اولین فرزندش صحبت کرد. او در ماه ژوئن 2022 فاش کرد که رایلی پس از تجربه مشکلات تنفسی به بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان منتقل شده است.

مگان ترینر و همسرش
بارداری دوم خانم خواننده مشهور

مگان با به خاطر آوردن آن لحظات گفت: «مانند یک داستان ترسناک بود. رایلی پس از آنکه به دتیا آمد گریه نکرد. دائما از پرستاران می‌پرسیدم که او چرا گریه نمی کند.»

خانم خواننده مشهور که تازه زایمان کرده که 4 فرزند می خواهد!

این خانم برنده گرمی ادامه داد: «پیش از اینکه او را ببرند، یک ثانیه او را دیدم. این احتمالاً بدترین قسمت ماجرا بود.» با این حال خوشبختانه حال رایلی کوچک به سرعت بهبود یافت و این زوج بعد از پنج روز اولین فرزند خود را به خانه بردند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا