آموزش و سرگرمی

خانم خواننده فرزندش از رحم اجاره ای را از مادرش پنهان کرد!

پاریس هیلتون و همسرش دو ماه پیش صاحب اولین فرزند پسر خودشون به نام «فنیکس» با روش رحم جایگزین شدند و این قضیه رو از همه مخفی کرده بودند.

وقت صبح- پاریس هیلتون،بازیگر ،خواننده،کارآفرین و یکی از وارثین هتل های زنجیره ای هیلتون در مصاحبه جدیدش فاش کرده است برای اینکه مادرش «کتی هيلتون» وقتی خبر نوه دار شدنش را می‌شنود از دستش ناراحت نشود، به مادرش یک کیف دستی آبی رنگ از برند «شنل» هدیه داده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پاریس ۴۲ ساله چون از زایمان می‌ترسد با همسرش «کارتر ریم» حدود دو ماه پیش صاحب اولین فرزند پسر خودشان به نام «فنیکس» با روش رحم جایگزین شدند و این قضیه را از همه مخفی کرده بودند.

پاریس هیلتون مادر شد.

پاریس همچنین گفت این موضوع را حتی از خواهر کوچکترش «نیکی هیلتون» که خیلی با هم صمیمی هستند مخفی کرده بود.

تا جایی که با کلاه گیس سبز رنگ و اسم مستعار برای تحویل گرفتن پسرش به بیمارستان رفته بود تا شناسایی نشود!

پاریس گفته است: تمام طول عمرش زندگی عمومی داشته و حالا با همسرش تصمیم گرفته اند یک تجربه جدید با مخفی نگه داشتن این قضیه داشته باشند.

پاریس به گزارش وقت صبح در ادامه درباره لحظه نشان دادن فرزندش برای اولین بار به مادرش «کتی هيلتون» گفت: مادرم از من پرسید این چیه؟ من هم گفتم:«یه بچه بفرمایین. نوه خودت رو از نزدیک ببین!»
پاریس هیلتون در کنار پدر و مادرش.
او همچنین گفت: مادرم وقتی فهمید واقعا بچه منه به گریه افتاد و در حالی که اشک میریخت گفت این زیباترین نوزادی هستش که تا حالا تو زندگیم دیده ام، خیلی زیباست.

پاریس همچنین در مصاحبه ماه قبلش با نشریه گلمور فاش کرد: چند جنین دیگر برای داشتن فرزندان بیشتر در آینده فریز کرده است و تمایل دارد همه فرزندانش پسر باشند!

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا