آموزش و سرگرمی

خانم بازیگر فیلم‌های هری پاتر اولین فرزندش را باردار است!

بانی رایت بازیگر نقش جینی ویزلی در فیلم‌های هری پاتر اعلام کرده است که منتظر تولد اولین فرزند خود و همسرش اندرو لوکوکو است.

وقت صبح– بانی رایت 32 ساله که در سال 2022 با همسرش اندرو اوکوکو ازدواج کرده است خبر بارداری خود را منتشر کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بانی رایت، بازیگر نقش جینی ویزلی در سری فیلم‌های محبوب هری پاتر، اولین فرزندش را باردار است.

این خانم بازیگر با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی از خود در کنار همسرش خبر بارداری خود را در اینستاگرام منتشر کرده است.

بانی در توضیح عکس‌هایی که به اشتراک گذاشته بود نوشت: «ما بچه دار می‌شویم! خیلی هیجان‌زده هستم که این زندگی زیبا را با آن‌ها به اشتراک بگذاریم. بارداری سفری عجیب و فروتنانه‌ای است.

ایجاد تغییرات لازم برای ایجاد کردن فضایی برای یک زندگی جدید. من و اندرو نمی‌توانیم صبر کنیم تا در اواخر امسال با کودکمان ملاقات کنیم و پدر و مادر شویم.»

بانی رایت و همسرش اندرو اوکوکو
بانی رایت و همسرش اندرو اوکوکو

دوستان و طرفداران این خانم بازیگر به سرعت به بخش نظرات این پست تلگرامی رفتند تا به او تبریک بگویند. یکی از طرفداران برای بانی رایت نوشت: «تبریک میگم!

خبر بسیار هیجان انگیزی بود. طرفدار دیگری نیز با اشاره به تولد اولین فرزند دنیل ردکلیف، بازیگر نقش هری پاتر، نوشت: «اول هری و حالا جینی… احساس پیر شدن می‌کنم. بارداری‌ات را تبریک می‌گویم.»

جیمز فلپس، بازیگر فرد ویزلی که در فیلم‌های موفق هری پاتر نقش برادر بانی رایت را بازی می‌کرد نیز مادر شدن این خانم بازیگر را به او تبریک گفت.

مراسم عروسی بازیگر فیلم‌های هری پاتر

بانی رایت در ماه گذشته خبر ازدواجش با نامزدش اندرو اوکوکو را تایید کرد.

او با به اشتراک گذاشتن ویدیوهایی از روز عروسی خود درباره «بهترین روز زندگی‌اش» صحبت کرده است. خانم بازیگر ویدیویی از خود و همسرش را به اشتراک گذاشت. این زوج خوشبخت در این ویدیو در حال استراحت در کنار یک استخر حلقه‌های ازدواجشان را به نمایش گذاشته‌اند.

 

بانی در توضیح این ویدیو نوشت: «دیروز به لطف شوهرم بهترین روز زندگیم بود!!»

حلقه‌ ازدواج بانی رایت و همسرش
حلقه‌ ازدواج بانی رایت و همسرش

اندرو اوکوکو حلقه‌ طلای ساده‌ای را انتخاب کرده بود، درحالی که حلقه ازدواج بانی رایت یک حلقه طلا تزئیین شده با یک الماس آبی مربعی شکل است. در حالی که مدت رسمی رابطه بانی و اندرو مشخص نیست، این زوج برای اولین بار در ماه سپتامبر 2020 عکس‌هایی از خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا