آموزش و سرگرمی

خالکوبی جدید جونگکوک عضو BTS!

جونگکوک کوچک‌ترین عضو گروه مشهور BTS در آخرین لایو خود درباره خالکوبی‌هایش و معنی آن‌ها صحبت کرد.

وقت صبح– جونگکوک کوچک‌ترین عضو گروه BTS در روز دوم ماه فوریه در لایو برنامه وی‌ورس خود ساعت‌ها با آرمی‌ها گفت و گو کرد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جونگکوک در آخرین لایو خود در برنامه وی‌ورس ساعت‌ها با آرمی‌ها صحبت کرد و برای آن‌ها خواند. او همچنین در این لایو درباره بعضی از خالکوبی‌هایش صحبت کرد. او توضیح داد که چرا خالکوبی «چشم» خود را با یک خالکوبی جدید پوشانده است.

این آیدل 25 ساله صحبت درباره خالکوبی‌های خود را با اولین خالکوبی خود آغاز کرد. او بر روی بند انگشتان خود کلمه Army را خالکوبی کرده است. او در باره این خالکوبی گفت: «این اولین خالکوبی من بود. ARMY چیزی است که به آن اطمینان دارم و به آن افتخار می کنم.  منطقی نبود که این خالکوبی را در جایی که دیده نمی شد، بزنم.»

خالکوبی جدید جونگکوک

او در مورد خالکوبی «Bullet proof» که بر روی ساعد خود قرار دارد نیز صحبت کرد. این خالکوبی جدید طرح چشمی که او خالکوبی کرده بود را پوشانده است. خالکوبی چشم برای جونگکوک به این معنی بود که باید همیشه مراقب اعمال خود باشد؛ زیرا مردم همیشه او را تماشا می کنند. اما حالا او این خالکوبی پرمعنا را با طرح جدیدی پوشانده است. به نظر می رسد بسیاری از مردم از طرح خالکوبی چشم این آیدل خوششان نمی آید و احساس می کنند که شبیه نماد ایلومیناتی است.

این تنها خالکوبی‌ای نیست که این آیدل بخاطر رضایت طرفداران با طرح جدیدی پنهان کرده است.

جونگکوک قبلاً نزدیک به مچ دستش یک خالکوبی با طرح سه خط موازی داست. این نماد که «Geon» نام دارد نشان دهنده بهشت در فرهنگ کره ای است. اما حالا این خالکوبی با طرحی از یک مار پوشانده شده است. بسیاری از طرفداران طرح خالکوبی سابق او را دوست نداشتند. این خالکوبی مار نشان دهنده رشد است، زیرا مار حیوانی است که پوست می ریزد و از نو آغاز می‌کند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا