آموزش و سرگرمی

حمله وحشیانه به “شکیرا” و پسرش در پارک

دو گراز وحشی در پارکی در بارسلونا به شکیرا و پسر هشت ساله‌اش حمله کردند.

به گزارش وقت صبح، به گفته شکیرا خواننده مشهور کلمبیایی در پارکی در بارسلونا دو گراز وحشی بسیار یهویی به او و پسر کوچکش حمله کرده و کیفش را دزدیدند و به جنگل فرار کردند.

شکیرا روز چهارشنبه (۳۰ سپتامبر) این ماجرا را در اینستاگرام اعلام کرد.

او کیف پاره ای را که در جنگل پیدا شده مقابل دوربین گرفت و گفت: ببینید دو گراز وحشی که در پارک به من حمله کردند چه به سر کیفم آوردند.

شکیرا افزود: آنها کیفم را با موبایلم به جنگل بردند و همه چیز را خراب کردند.

او سپس به پسرش – که از جرارد پیکه بازیکن تیم فوتبال بارسلونا دارد – رو کرد و گفت: میلان راستش را بگو که چه طور مادرت در مقابل گرازهای وحشی ایستادگی کرد.

شکیرا تازه ترین قربانی گرازهایی است که در سال های اخیر مرکز ایالت کاتالان اسپانیا را قبضه کرده اند.

پلیس اسپانیا می گوید که فقط در سال ۲۰۱۶ میلادی، ۱۱۸۷ تماس تلفنی در مورد حمله گرازهای وحشی به سگ ها، غارت غذای گربه ها، ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد اتومبیل ها در شهر دریافت کرد.

در سال ۲۰۱۳ نیز یکی از ماموران پلیس شهر سعی کرد این مساله را شخصا حل کند و با اسلحه خود به سوی یک گراز شلیک کرد اما تیر به خطا رفت و به یک مامور دیگر خورد.

گرازها که می توانند حامل انواع مختلفی از بیماری ها باشند، از جمله سرسخت ترین حیوانات قرار دارند و تقریباً در هر محیط طبیعی می توانند زنده بمانند.

اما آنها در سال های اخیر به طور فزاینده ای به شهرها روی آورده اند تا از زباله هایی که شهروندان تولید می کنند تغذیه کنند.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا