آموزش و سرگرمی

حرف عجیب “بریتنی اسپیرز” برق از سر همه پراند!

بریتنی اسپیرز پس از15 سال موفق شد از کارت اعتباریش استفاده کند و گفت موقع استفاده از کارت دستانش می لرزد.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، بریتنی اسپیرز به مدت ۱۳ سال تحت سرپرستی پدرش جیمز اسپیرز بود و برای پایان آن مبارزه‌ی طولانی‌ای را تحمل کرد. در نهایت قاضی دادگاه در کالیفرنیا در نوامبر سال گذشته به دوران قومیت این ستاره پاپ پایان داد.

بریتنی اسپیرز خودش را در دوران قیومیت جنجالی‌ پدرش، مانند شبح توصیف کرد و توضیح داد در نهایت به دست گرفتن کنترل امور مالی‌اش چه حسی داشته است.

دوران قیومیت بریتنی اسپیرز چگونه گذشت؟

بریتنی اسپیرز در روز یکشنبه به مناسبت یک سالگی آزادی خود و موفقیش در پایان دادن به دوران قیومیت پدرش در اینستاگرام گفت که تیم امنیتی او کارت اعتباریش را به مدت ۱۵ سال نگه داشته اند و خریدهای او را کنترل می کردند. او گفت سرانجام زمانی که توانست برای اولین بار پس از ۱۵ سال از پول خود استفاده کند دستانش می لرزید.

این خواننده زن ۴۰ ساله می‌نویسد: «وقتی زمان خرید فرا می‌رسید، همیشه باید مثل یک شبح کنار می‌رفتم تا تیم امنیتی رمز را وارد کند و نام من را ثبت کنند.»

بریتنی گفت که سال‌ها بود که از پول نقد استفاده نکرده بود و فراموش کرده بود که خریدن چیزی چه حسی دارد.

او افزود: «اهمیت استفاده از دو دست خود و انجام هر گونه خریدی که امکانش است، در مقایسه با این که شخص دیگری این حق را به مدت نزدیک به ۱۵ سال از من سلب کند، بسیار زیاد است. یک سال پیش اولین باری بود که با دستان خودم چیزی خریدم… بعد از خرید پاها و دستانم به مدت ۱۵ دقیقه می لرزید.»

حرف های آخر بریتنی در شبکه های اجتماعی

او در پایان سخنان خود در شبکه های اجتماعی گفت: «مردم می گویند باید پول زیادی جمع کنم و شکایت کنم و ساعت ها در دادگاه بنشینم تا دیگر نتوانم از پاهایم استفاده کنیم. آن هم دقیقا زمانی که می خواهم از تمام اینها فرار کنم. نه از شما متشکرم که اثبات ادعاهای من هستید.»

بریتنی افزود: «من هرگز پول بیشتری برای رفتن به دادگاه نمی پردازم تا ببینم آیا پدرم تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد یا نه. من انتخاب کردم که لبخندم را تا روز مرگ در چشم خانواده ام فرو کنم.»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا