اجتماعی

حادثه عجیب؛ این بار دختری تصاویر خصوصی خواستگارش را لو داد!

«پس از اخاذی و جریحه‌دار کردن احساساتم، این ارتباط را قطع کرده است. این تصاویر را در زمان ارتباطم با وی منتشر کرده‌ام.»

به گزارش وقت صبح به نقل از باشگاه خبرنگاران، دختر جوان که با انتشار تصاویر خصوصی خواستگار سابقش قصد داشت از او انتقام بگیرد با شکایت وی از سوی پلیس دستگیر شد.

سرهنگ محمدرضا فدائیان، رئیس پلیس فتای استان سمنان در تشریح این خبر گفت: چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس فتا از انتشار تصاویر خصوصی‌اش در شبکه مجازی اینستاگرام خبر داد و گفت که فردی ناشناس قصد هتک حیثیت وی را دارد.

با توجه به حساسیت موضوع پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و رسیدگی به آن در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

با بررسی مستندات ارائه شده از سوی شاکی و اقدامات فنی کارآگاهان پلیس فتا، هویت خانم جوانی که گرداننده این صفحه مجرمانه بود در کمترین زمان ممکن شناسایی شد.

دوست اجتماعی بود

طی تحقیقات صورت گرفته، شاکی پرونده اظهار کرد این خانم قبلاً از دوستان اجتماعی بنده در شبکه اجتماعی اینستاگرام بوده است؛ بنابراین به منظور پیگیری موضوع، متهم به پلیس فتا احضار شد.

سرهنگ فدائیان ادامه داد: پس از حضور متهم در پلیس فتا، ایشان در ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه شد ولیکن در ادامه با مشاهده مستندات و ادله غیر قابل انکار از سوی مهندسی سایبر این پلیس لب به اعتراف گشود و گفت:

«چندی پیش شاکی پرونده، برای ازدواج با بنده ارتباط برقرار کرد و پس از اخاذی و جریحه‌دار کردن احساساتم، این ارتباط را قطع کرده است با این حال بنده این تصاویر را در زمان ارتباطم با وی منتشر کرده‌ام و قصد هتک حیثیت ایشان را نداشتم».

پس از اظهارات شاکی و متهم، پرونده تکمیل و برای ادامه سیر مراحل قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب استان سمنان ارسال شد.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا