آموزش و سرگرمی

حادثه برای “کیت وینسلت” سر صحنه فیلمبرداری

«کیت وینسلت» چند رز پیش پس از بروز حادثه در صحنه فیلمبرداری فیلم جدیدش در کرواسی به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش وقت صبح،کیت وینسلت بازیگر برنده اسکار در حین فیلمبرداری درام تاریخی «لی» در کشور کرواسی به دلیل زمین خوردن به بیمارستان منتقل شد و پس از بهبودی از این هفته، کار خود را در این فیلم سینمایی از سر خواهد گرفت.

تیم سازنده این فیلم اعلام کرد: «”کیت” لیز خورد و به عنوان یک اقدام احتیاطی که توسط تهیه کننده لازم بود به بیمارستان منتقل شد. حال او خوب است و طبق برنامه این هفته فیلمبرداری ادامه پیدا خواهد کرد».

«کیت وینسلت» ۴۶ ساله در این فیلم در نقش عکاس «لی میلر» مقابل دوربین می رود و این فیلم سینمایی بر روی زندگی این شخصیت از جمله فعالیت او به عنوان خبرنگار جنگی برای مجله «وُگ» در طول جنگ جهانی دوم، تمرکز می کند. «ماریون کوتیار»، «جود لا»، «آندریا رایزبورو» و «جاش اوکانر» از جمله بازیگران فیلم «لی» به کارگردانی «الن کوراس» هستند.

«وینسلت» که در فیلم جدید «آواتار» هم بازی کرده، اخیراً در سریال «میر از ایست تاون» محصول شبکه HBO حضور داشت که سال گذشته جایزه امی را برای او به ارمغان آورد.

این بازیگر انگلیسی نامزد هفت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۷ طی مصاحبه ای عنوان کرده که از لذتی که در دوران بازیگری احساس می کند در طول سال ها کم نشده است: «بازیگری را بیشتر از همیشه دوست دارم و در ۷۵ سالگی نیز هنوز دوستش خواهم داشت».

«وینسلت» در سال ۲۰۰۸ برای بازی در فیلم «کتابخوان» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا