اجتماعیسرخط

حادثه ای عجیب و بی سابقه در ایلام با 4 کشته و 7 زخمی!

صبح امروز در سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام شخصی اقدام به گروگانگیری کرد که این حادثه 4 کشته و هفت مجروح به جا گذاشت و گروگانگیر نیز سرانجام خودکشی کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ صبح امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در ایلام فردی که گفته می‌شود از ‌نیروهای سابق ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان این استان بوده اقدام به گروگانگیری کرد‌‌ که بلافاصله نیروهای نوپو در محل حاضر شدند.

پس از مدتی یکباره صدای رگبار از داخل این اداره شنیده می‌شود و گروگانگیر پس از به رگبار بستن کارکنان با اسلحه کلاشینکف، اقدام به خودکشی می‌کند.

بیشتر بخوانید: مثله شدن زن ۳۵ ساله‌ توسط خواستگار

گروگانگیر ۳ نفر را کشت و ‌۷ نفر دیگر را زخمی کرد و در پایان خودکشی کرد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ‌ایلام به تسنیم ‌گفته است در این حادثه، گرو‌گانگیر‌ سه نفر از کارکنان اداره اموال تملیکی ایلام (۲ نفر زن و 2 نفر مرد) را کشت و خودش نیز دست به خودکشی زد.

سرهنگ فرزاد یاسمی افزوده است: این حادثه صبح امروز در محل ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام رخ داد و در پی آن یکی از کارکنان سابق این اداره که اخراج شده بود اقدام به گروگانگیری و در نهایت تیراندازی به‌سمت عوامل این اداره کرد.

وی تصریح کرد: در پی این حادثه هفت نفر هم زخمی شدند. به‌گفته ‌یاسمی ‌وضعیت برخی از مصدومان وخیم گزارش شده است و ابعاد مختلف موضوع نیز در دست بررسی است.

مجروحان در بیمارستان امام خمینی شهر ایلام بستری هستند.

سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام در محدوده مرکز این شهر واقع شده است.

گروگانگیر اخراج نشده نبود؟

بنیاد مستضعفان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اعلام کرده است که فرد گروگانگیر شاکی بوده و علت شکایت او هنوز کاملا مشخص نیست که منشا داخلی داشته یا خارجی و در حال پیگیری برای اعلام جزئیات این حادثه هستیم.

همچنین انگیزه او از قتل هنوز مشخص نیست، اما گروگانگیر کارمند اخراج شده نبوده و فقط از کار معلق شده که به زودی اطلاعات دقیق‌تر اعلام می‌شود.

اسامی کشته‌شدگان این حادثه میلاد فتاحی، سعید رستمی، شیوا محمدی و ناهید روشنی است.

میلاد فتاحی فرزند الیاس فتاحی معاون سیاسی سابق استانداری ایلام است.

به گفته فرمانده انتظامی استان ایلام کسانی که کشته یا مجروح شدند از کارمندان بوده‌اند و ارباب رجوع نبودند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا