آموزش و سرگرمی

جی‌هوپ BTS؛ طرفدار پروپاقرص فیفا!

جام جهانی فوتبال دلیل اصلی علاقه جدید جی‌هوپ به فوتبال است، با این حال او بازی کامپیوتری را به ورزش ترجیح می‌دهد.

وقت صبح– جی‌هوپ رقصنده اصلی گروه محبوب BTS درباره دلیل علاقه خود به بازی کامپیوتری فیفا صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جی‌هوپ 28 ساله به تازگی سرگرمی جدیدی پیدا کرده است. پس از تماشای بازی‌های جام جهانی فوتبال این آیدل علاقه زیادی به ورزش فوتبال پیدا کرده است.

با این حال جی‌هوپ توضیح داد که بازی کامپیوتری فیفا را به بازی فوتبال در دنیای واقعی ترجیح می‌دهد.

جی‌هوپ فاش کرد که یکی از دلایل این ترجیح او، زندگی پرمشغله اوست. این آیدل گفته است که با وجود مشغله‌های زیاد دیگر زمانی برای رفتن به ورزشگاه و فوتبال بازی کردن ندارد.

با این حال او در زندگی پرمشفله خود راهی برای پرداختن به این علاقه جدید پیدا کرده است.

جی‌هوپ بازی‌های جام جهانی را دلیل شکل‌گیری این علاقه می‌داند. «بازی‌های جام جهانی به تازگی تمام شده است. در حین تماشای آن‌ها، احساس کردم فوتبال واقعاً هیجان انگیز است. اینگونه بود که علاقه جدید خودم را پیدا کردم.»

«بازی فیفا به من آرامش می‌دهد»

او همچنین ادامه داد: «از زمانی که بازی فیفا را آغاز کردم حس می‌کنم یک طرفدار واقعی فوتبال شده‌ام. سرگرمی جدید من این بازی کامپیوتری است.»

«در حین بازی احساس آرامش می‌کنم. من کسی هستم که افکار و مشغله‌های زیادی دارم. با این حال زمانی که مشغول به بازی کردن هستم، آنقدر درگیر و علاقه‌مند به آن می‌شوم که به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنم. احساس آرامش و راحتی می‌کنم.»

حضور تیم ملی کره جنوبی در جام جهانی فوتبال 2022 که در قطر برگزار شده است و همچنین اجرای جونگکوک، کوچک‌ترین عضو گروه BTS در مراسم افتتاحیه آن، علاقه جی‌هوپ به فوتبال را افزایش داده است.

او فاش کرده است که هیچ‌کدام از بازی‌های جام جهانی را از دست نداده است. به گزارش وقت صبح جی‌هوپ همچنین از بازیکنان را به خاطر تعهد کاریشان تمجدید کرده است و پیروزی‌های آنان را تبریک گفته است.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا