اجتماعی

جمال عبادی طلایی شد!

جمال عبادی در ادامه رقابت‌های بین‌المللی کشتی بلغارستان به مدال طلا رسید و مهدی فلاح نیز در کشتی فرنگی مدال نقره را از آن خود کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از ایرنا، در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد جمال عبادی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک کانات موسابکوف از قزاقستان را شکست داد و در دور دوم نیز با نتیجه ۸ بر یک ولادمیر کامکرلیدزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل میهایل گئورگیف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر ۲ پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. او در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۳ نورلان بکجانوف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.

مهدی فلاح راهی مرحله نیمه نهایی شد

در وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی، مهدی فلاح پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه ۵ بر یک آوندانو از ونزوئلا را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

او در این مرحله دانیل الکساندراف از بلغارستان را با نتیجه ۶ بر ۳ از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. فلاح در این دیدار زورابی داتوناشویلی کشتی گیر گرجستانی الاصل و قهرمان اروپا از صربستان را پیش رو داشت که با نتیجه ۳ بریک شکست خورد و به مدال نقره رسید.

رقابت‌های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان آغاز شده و در حال برگزاری است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا