آموزش و سرگرمی

جلب توجه چهره “آنجلینا جولی” در دوران نوجوانی/ عکس

عکسی جالب و دیدنی از چهره آنجلینا جولی بازیگر مطرح هالیوود در دوران کودکی منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، تصویری جالب از آنجلینا جولی بازیگر مطرح و همسر برد پیت مربوط به سالهای خیلی دور و در دوران نوجوانی در فضای مجازی پخش شد.

جلب توجه چهره "آنجلینا جولی" در نوجوانی/ عکس

آنجلینا جولی دلایل جدایی‌ از برد پیت را فاش کرد !

آنجلینا جولی، بازیگر و فیلمساز امریکایی، سال‌ها است در زمینه حقوق کودک فعالیت می‌کند. او اخیرا در مصاحبه‌ای با گاردین، گفته است که دلیل جداییش از برد پیت، نگرانیش از به خطر افتادن حقوق فرزندانش بوده است.

به گزارش همشهری آنلاین، آنجلینا جولی که مدتی است با فعالان سیاسی و مدنی جوان که عمدتا اهل خاورمیانه‌ و کشورهای درگیر تنش‌های سیاسی و نظامی هستند، در ارتباط است.

او که دغدغه‌های حقوق بشری دارد، معتقد است که از آن‌ها بسیار می‌آموزد.

جولی اخیرا در مصاحبه‌ای با گاردین، درباره ارتباط جداییش از برد پیت با مسائل حقوق بشری و همین‌طور فرار از دست هاروی واینستین در جوانی گفته است؛ تهیه‌کننده بدنام هالیوود که جنبش «من هم» با شکایت زنان از آزارهای جنسی او به راه افتاد.

جولی ۲۰ سال را صرف مبارزه برای حقوق بشر کرده است، ابتدا به عنوان سفیر حسن نیت و سپس نماینده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان. او بیش از ۶۰ ماموریت میدانی انجام داده است.

در تصاویر همیشه او را با دفترچه یادداشت و قلمی در دست می‌بینیم که در حال ثبت گفته‌های افرادی است که به دلیل جنگ و آزار در کشورهایی مانند سوریه، سیرالئون، عراق و افغانستان آواره شده‌اند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا