آموزش و سرگرمی

جشن تولد خاص و متفاوت “مهران مدیری”/ عکس

تصویری از مهران مدیری در کنار کیک بزرگی که برای جشن تولدش تدارک دیده شده در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب و دیدنی از جشن تولد مهران مدیری بازیگر و کارگردان مطرح ایرانی در فضای مجازی منتشر شد که نظر کاربران را به خود جلب کرد.

جشن تولد خاص و متفاوت "مهران مدیری"/ عکس

پخش دور جدید مسابقه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری از شامگاه شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ از شبکه نسیم آغاز شد. در اولین قسمت از دور جدید این مسابقه، سیاوش مفیدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به همراه تیم خود مهمان مهران مدیری بود.

مدیری در بخشی از مسابقه «دورهمی» از سیاوش مفیدی خواست تا ارزیابی خود را از اوضاع سینما و تلویزیون در شرایط فعلی بیان کند.

مفیدی در این خصوص اظهار کرد: همانطور که خود شما هم واقف هستید شرایط کار طی ۲ سال و نیم کرونایی برای سینما و تئاتر خیلی سخت بود و تئاتر در این شرایط خیلی بیشتر آسیب و لطمه دید. بچه های تلویزیونی کم و بیش کار کردند ولی بچه های تئاتر خیلی لطمه دیدند و سالن ها تعطیل شدند. امیدوارم اوضاع برای کار بچه ها بهتر شود.

مدیری نیز در ادامه سخنان مفیدی تصریح کرد: بازیگرانی که در سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی فعالیت می کنند در این مدت توانسته اند کارهایی بکنند، نه اینکه سخت نبوده، شرایط برای آن ها هم سخت بوده ولی بالاخره کارهایی انجام داده اند اما اهالی موسیقی و تئاتر نزدیک حدود ۳ سال از شرایط سخت کرونایی لطمه دیدند.
کرونا اهالی موسیقی و تئاتر را لطمه زد

کسی هم فکری برای اهالی تئاتر و موسیقی نکرد در حالی که می شد حمایت کرد ولی کسی کاری انجام نداد. امیدوارم این اوضاع بگذرد و شرایط برای همه درست شود.

مهران مدیری در دومین قسمت دور جدید مسابقه «دورهمی» هم پذیرای میرطاهر مظلومی بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون و نمایش های رادیویی بود که به همراه تیم خود در این مسابقه حضور پیدا کرد.

مدیری از میرطاهر مظلومی نیز خواست تا ارزیابی خود از وضعیت تولیدات تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی را بیان کند و میرطاهر مظلومی نیز به نیاز تولید آثار فاخر در عرصه شبکه نمایش خانگی و تولیدات هنری در این حوزه ها اشاره کرد.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا