جزئیات خودکشی وحشتناک زن 45 ساله در کوه

جنازه زن 45 ساله مشهدی که حرف های او بوی خودکشی میداد اما جدی گرفته نشد، در کناره تپه های معروف به زکریا کشف شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از خراسان؛ زن 45 ساله مشهدی چهارشنبه گذشته از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. اطرافیان زن جوان به جست وجو پرداختند اما هیچ اثری از او نبود.

ساعتی بعد پرونده گم شدن ناگهانی زن 45 ساله روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت. طولی نکشید که کارآگاهان اداره جنایی به سرنخ هایی رسیدند که نشان می داد زن جوان با اجاره تاکسی اینترنتی ابتدا به یک عطاری رفته است.

با شناسایی راننده جوان، مشخص شد که زن 45 ساله بعد از خرید تعدادی قرص از متصدی عطاری، در انتهای خیابان نماز 23 از تاکسی پیاده شده است اما جست وجوها بی فایده بود تا این که به دستور قاضی «صفری» آتش نشانان نیز برای یافتن زن جوان وارد عمل شدند و پس از ساعت ها تلاش، بالاخره پیکر بی جان او را در حصار تپه های معروف به «زکریا» کشف کردند.

بیشتر بخوانید: تفکیک جنسیتی در بازی کافه های مشهد؟

«مرگ» بر اثر مسمومیت دارویی

بررسی های میدانی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب که صبح روز گذشته در محل کشف جسد حضور یافته بود، به این احتمال قوت بخشید که با توجه به آثار موجود روی پیکر زن جوان، وی ابتدا سعی کرده است با تزریق هوا، دست به خودکشی بزند اما کشف پاکت آب میوه ای که قرص های خریداری شده از عطاری، در کف آن رسوب کرده بود، «مرگ» بر اثر مسمومیت دارویی را نشان می داد.

در حالی که پزشکی قانونی در بررسی های ظاهری و مقدماتی، مرگ این زن را خودکشی تشخیص داده بود، جسد وی با دستور مقام قضایی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی مشهد منتقل شد و تحقیقات تخصصی قضایی در این باره ادامه یافت.

گفتنی است زن 45 ساله قبلا از «خودکشی» سخن گفته بود و سخنانش بار «وصیت» داشت. با وجود این، کسی حرف هایش را جدی نمی گرفت تا این که چهارشنبه گذشته با آخرین نگاه به دو فرزندش از خانه خارج شد.

او دیگر تحمل آشفتگی و نابسامانی های زندگی اش را نداشت. افسردگی و تألمات روحی آزارش می داد به گونه ای که در برابر مشکلات سرخم کرده بود.

خروج از نسخه موبایل