آموزش و سرگرمی

تصاویر/ جذابیت این بازیگران خارجی با موی کوتاه چند برابر شد

موهای بلند همیشه طرفداران بیشتری داشته اما برخی سلبریتی ها ثابت کردند موهای کوتاه پیکسی جذابیت آنها را بیشتر می کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها؛ اگرچه در دوره‌ها و سال‌های قبل موی بلند جذابیت بسیار بیشتری داشت، اما سال‌هاست که موی کوتاه خود به عنوان یک ترند شناخته می‌شود. به همین خاطر هم سلبریتی‌های زیادی را با موی کوتاه می‌بینیم.

موی کوتاه خود دارای انواع مختلفی است. از موی کوتاه باب که این روزها بسیار پرطرفدار است گرفته تا موی کوتاه پیکسی که اگرچه افراد کمتری طرفدار آن هستند، اما جذابیت خاصی به چهره می‌بخشد.

بیشتر بخوانید: سلبریتی های پولدار اما متواضع و خاکی را بشناسید

مدل موی پیکسی سال‌هاست که در سراسر دنیا رواج دارد و بسیاری از زنانی که تمایل دارند تغییری در ظاهرشان ایجاد کنند، به سراغ این مدل مو می‌روند.

از سال‌ها پیش تا حالا، سلبریتی‌های زیادی را هم با مدل موی جذاب پیکسی دیده‌اید. سلبریتی‌هایی که اتفاقا ثابت کردند با این مدل مو جذاب‌تر از همیشه هستند و جسارت زیادی هم به زنان سراسر دنیا بخشیدند.

در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی سلبریتی‌هایی بپردازیم که موهایشان را پیکسی کوتاه کردند.

ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن از اولین سلبریتی‌هایی بود که ثابت کرد این مدل مو می‌تواند تا این حد جذاب باشد. او برای فیلم «v for vendetta» مجبور به تراشیدن موهایش شد و بعد از آن موهایش را مدل پیکسی کوتاه کرد تا جذابیت‌های ظاهرش بیشتر از قبل هم به چشم بیاید.

جذابیت ناتالی پورتمن با موهای کوتاه بیشتر شد

ریانا

ریانا را می‌توانیم از آن دسته سلبریتی‌هایی بدانیم که معمولا مدل موهای خود را چند وقت یکبار عوض می‌کند و او را بارها با مدل موهای مختلف دیده‌اید. اما چطور ممکن است کسی این مدل موی جذاب او را فراموش کند؟

مدل موی پیکسی یکی از مدل موهایی بود که به شدت به ریانا می‌آمد و تا مدت‌ها در ذهن مردم مانده بود.

مدل موی پیکسی ریانا

میلی بابی براون

بازیگر نقش الون در سریال پرطرفدار «stranger things» مجبور شد برای ایفای این نقش، موهایش را از ته بتراشد. بعد از اینکه مو تا حدودی بلند شد هم این بازیگر فرصتی یافت تا موهای زیبایش را مدل پیکسی کوتاه کند.

میلی بابی براون موهایش را پیکسی تراشید

هال بری

حتما با شنیدن نام هال بری اولین چیزی که از ظاهر او به ذهنتان میرسد، موهای همیشه کوتاه اوست.

این بازیگر مشهور و محبوب موهایش را با قدهای مختلف بارها کوتاه کرده، اما یکی از پرطرفدارترین مدل موهای او، مدل موی پیکسی است که اتفاقا بیشتر از هر مدل مویی برازنده چهره اوست.

یکی از پرطرفدارترین مدل موهای هال بری

شارلیز ثرون

بازیگر زیبای آفریقایی، هر مدل مویی هم داشته باشد باز زیباترین است. او سال 2013 موهایش را کاملا کوتاه کرد و نشان داد که حتی مدل موی پیکسی هم کاملا به چهره او می‌آید و با این مدل مو هم کماکان زیبایی‌اش را حفظ می‌کند.

شارلیز ثرون بازیگر زیبای آفریقایی

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس محبوب هم این مدل موی جذاب را امتحان کرده است. او در سال 2013 بخاطر اینکه از بلاتکلیفی قد موهایش خسته شده بود، آن‌ها را به مدل پیکسی کوتاه کرد. پیکسی‌های جنیفر بلوند بودند و چهره او را کاملا متفاوت و جذاب می‎‌کردند.

مدل موی پیکسی جنیفر لارنس

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت زیبا چند سال پیش برای مدتی همیشه موهایش را کوتاه نگه میداشت و اجازه نمیداد موهایش چندان بلند شوند. سرانجام در سال 2016، این بازیگر هم به موی پیکسی روی آورد و موهای زیبایش را پیکسی زد تا جذابیت‌هایش را بیشتر به رخ بکشد.

اسکارلت جانسون چند سال پیش برای مدتی همیشه موهایش را کوتاه نگه میداشت

ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام همیشه یک استایل آیکون بی قید و شرط بوده است. در سال 2008 و در روزهایی مدل موی پیکسی کمتر محبوبیت داشت، این استایل آیکون جذاب، موهایش را پیکسی کوتاه کرد و در آن سال‌ها به همه نشان داد که موی کوتاه چقدر می‌تواند جذاب باشد.

ویکتوریا بکهام همیشه یک استایل آیکون بی قید و شرط بوده است.

مدونا

در دوره‌ای از تاریخ و در روزهای اوج مدونا، او بود که تمام ترندهای فشن را مشخص میکرد و فرقی نداشت که چه می‌پوشد، چه آرایشی می‌کند و یا حتی چه مدل مویی را انتخاب می‌کند، همه کاری را انجام میدادند که مدونا انجام داده بود.

مدل موی پیکسی هم در آن روزها به واسطه مدونا، محبوبیت زیادی یافت.

مدل موی پیکسی به واسطه مدونا، محبوبیت زیادی یافت

 

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا