آموزش و سرگرمی

جان “زانیار خسروی” به لبش رسید!

زانیار خسروی خواننده پرطرفدار نسل جوان و برادر سیروان خسروی ویدئویی جنجالی و منتقدانه را از خود منتشر کرد.

وقت صبح– زانیار خسروی خواننده نسل جوان که با صدا و موزیک های پر انرژی اش در ایران هواداران زیادی دارد در جدیدترین ویدویویی که منتشر کرد خشم و عصبانیت خود را بروز داد و نتوانست حرفهایی که نباید گفته شود را سانسور کند.

زانیار خسروی در ویدویو منتشر شده از خود بیان کرد به مدیر برنامه هایش خبرداده شده او تا اطلاع ثانوی ممنوع الکار است.

این خبر توسط مدیر برنامه های زانیار خسروی به او اطلاع داده شد و عصبانیت زانیار با شنیدن این خبر بشدت از شرایط کار کردن در ایران به اوج رسید.

زانیار خسروی در ویدویو منتشر شده اعلام کرد که دلیل ممنون الکار شدن او از سوی وزارت ارشاد، انتشار دابسمش هایی بوده که طرفدارانش با آهنگ های او اجرا کرده اند و زانیار آنها را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرده است.

در بخشی از صحبت های زانیار مطرح شده که مشکل بیشتر وزارت ارشاد با بخشی از دابسمش هایی است که توسط هواداران خانم اجرا شده است.

زانیار خسروی در ادامه صحبت های گلایه مندانه اش بیان کرد که به هیچ عنوان از ادامه انتشار دابسمش های هوادارنش دست بر نمی دارد .

صبر زانیار تمام شد!

این هنرمند مردمی نسل جوان در بخش دیگری از حرفهای جنجالی اش گفت: چرا با ایجاد محدودیت های شدید برای خوانندگان باعث میشوید مجبور به مهاجرت آنها میشوید.

وی ادامه داد: این سخت گیری ها باعث میشود تحمل شرایط لحظه به لحظه سخت تر شود و جایی برای صبر و تحمل این موقعیت وجود نداشته باشد.

انتقادهای زانیار خسروی با عصبانیت زیاد مطرح شد و او در ادامه صحبت هایش مطرح کرد که در طول تمام مدت زمانی که در حرفه خوانندگی مشغول به فعالیت است نصف بیشتر این زمان را در ممنوع الکاری به سر برده است.

زانیار خسروی حتما قبل از انتشار این ویدیوی جنجالی در فضای مجازی به عواقب آن فکر کرده و بی تامل دست به چنین اقدامی نزده است.

ویدویو زانیار به سرعت در کل فضای مجازی پخش شده و باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان فکری به حال این خواننده و هنرمند جوان کشورمان می کنند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا