تیپ اروپایی ماهور الوند در دل خیابان‌های ایران!

عکسی جدید و جنجالی از ماهور الوند درر فضای بیرونی منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصویر ماهور الوند با لباسی دیده می‌شود که امروزه در فضای بیرونی غیر معمول و نامتعارف است.

خودنمایی حضور بازیگران در سینما به واسطه والدین کارگردان

در طول تاریخ سینما بازیگران و بالاخص کارگردانان مطرح بسیاری بوده‌اند که فرزندانشان توانسته‌اند به دنیای سینما وارد و اغلب مواقع هم در آن ماندگار شوند؛ حتی در بعضی از موارد فرزندان مطرح‌تر و مشهورتر از والدین شده‌اند.

کارگردانان مطرح دنیا هم از این قاعده مستثنی نبوده‌اند، طوری که پاتریشیا تنها فرزند آلفرد هیچکاک توانست با حمایت پدرش به بازیگری روی آورد و بعدها هم تهیه‌کننده سینما شود.

سوفیا کوپولا هم از دیگر بازیگرانی است که هنگام دریافت جایزه‌اش از حمایت‌های پدرش یعنی فرانسیس فوردکوپولا قدردانی کرد.

سینمای ایران

در سینمای کشور هم بارها شاهد این اتفاق بوده‌ایم و هستیم. در سال‌های اخیر شاید بیشتر از هر زمان دیگری در تاریخ سینما این اتفاق افتاده باشد و حضور بازیگران به واسطه پدر و مادران بازیگر و کارگردانشان بیشتر خودنمایی کرده است.

بی‌شک این بازیگران زحمات و سختی‌هایی که هر بازیگر تازه‌کار و علاقه‌مندی که می‌خواهد به این عرصه ورود کند و توانایی‌های خود را به منصه ظهور برساند را ندارند و تنها بر حسب علاقه می‌توانند خود را به راحتی محک بزنند.

البته این‌ها هم دلیل نمی‌شوند که استعداد و توانایی برخی از این بازیگران را نادیده گرفت و تنها با پدر و مادر هنرمند و بدون استعداد و تلاش نمی‌توان این مسیر را تا آخر پیمود.

برای اینکه ارزیابی درستی از موقعیت یا استعداد بازیگرانی که به واسطه والدین هنری وارد سینما شده‌اند، داشته باشیم، به بررسی آغاز کار و تثبیت چند بازیگر مطرح سینمای ایران که خانواده هنری سینمایی داشتند، می‌پردازیم.

خروج از نسخه موبایل