آموزش و سرگرمی

توافق جدید بین “شکیرا” و “جرارد پیکه”

پیکه و شکیرا، این زوج سلبریتی که از زمان جدایی در ماه ژوئن درگیر نبرد برای حضانت فرزندان خود بودند، سرانجام به توافق رسیدند؛ البته یک توافق موقت.

به گزارش وقت صبح، پایان دادن جرارد پیکه و شکیرا به رابطه ۱۲ ساله شان در ماه ژوئن هنوز به فراموشی سپرده نشده و از آن زمان این زوج معروف در تیترهای خبری رسانه ها موقعیت خود را حفظ کرده اند.

عواقب این جدایی تا به حال بیش از یک بار نزدیک بود به جاهای باریک بکشد؛ مخصوصا وقتی موضوع حضانت فرزندان این دو یعنی ساشا و میلان مطرح شد. با این حال، آنها به یک توافق موقت دست پیدا کرده اند که فعلا برای ماه آگوست انجام خواهد شد.

تیم حقوقی این دو در حال آماده سازی اسناد و مدارک خود هستند و پیکه و شکیرا راه خود را از یکدیگر جدا کرده اند، زیرا خانم خواننده می خواهد بچه ها را با خود به میامی ببرد، در حالی که آقای فوتبالیست تمایل دارد آنها را در بارسلونا نگه دارد؛ جایی که در تمام طول زندگیشان تا به امروز در آن زندگی کرده اند.

در ماه آگوست، بچه های این زوج قرار است دو هفته با پیکه در بارسلونا بمانند و دو هفته دیگر را با مادرشان در سن دیگو مکزیک و لس آنجلس سپری کنند.

نبرد حقوقی برای تعیین حضانت دائم بچه ها

شکیرا پس از مدتی که اطراف اقیانوس اطلس سپری کرد، به خانه خانوادگی شان برگشت و بچه ها را پیش پیکه گذاشت. به این ترتیب، ساشا و میلان دو هفته آینده را با پدرشان سپری خواهند کرد و در بازی بارسلونا با رایو وایکانو حضور خواهند داشت.

گفتنی است، در پس زمینه، نبرد حقوقی برای تعیین حضانت دائم بچه ها ادامه خواهد یافت.

در ابتدا همزمان با انتشار خبر جدایی پیکه و شکیرا، دلیل این جدایی از سوی رسانه ها خیانت پیکه اعلام شد. کمی بعد اما گفته شد دلیل واقعی جدایی این زوج سلبریتی که با وجود داشتن فرزند هرگز ازدواج نکرده بودند، مشکلات مالی بود که بینشان وجود داشت.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا