آموزش و سرگرمی

تغییر فاحش “یکتا ناصر” در تیپ زدنش/ عکس

تصویری از یکتا ناصر با یک استایل مدلنگی در آغوش شوهرش منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب و دیدنی در فضای مجازی از یکتا ناصر بازیگر مطرح ایرانی در کنار همسرش منوچهر هادی کارگردان بزرگ ایرنی با یک استایل جذاب زمستانی منتشر شد.

تغیر فاحش "یکتا ناصر" در تیپ زدنش/ عکس

منوچهر هادی با «گیسو» وداع اجباری داشت

منوچهر هادی در حالی از پایان همکاری با «گیسو» یا «عاشقانه ۲» خبر می‌دهد که به اذعان خود این کارگردان، هنوز قصه این سریال به پایان نرسیده است.

ایسنا: منوچهر هادی، با انتشار متنی در فضای مجازی، از پایان اجباری فصل دو از سریال «عاشقانه» که با عنوان «گیسو» عرضه می‌شود، خبر داده و در عین اعلام کرده که قصه این سریال به پایان نرسیده است.

این کارگردان سینما و تلویزیون، در توضیح این تصمیم خطاب به مخاطبان و منتقدان نوشت:

«ممنون از کامنت‌ها و نقدهای درست و گاهی غلط و نامحترم شما.

یک قسمت دیگر به پایان اجباری فصل دو می‌رسیم و قصه به اتمام نرسیده و اگر قرار به ادامه ساخت «عاشقانه» باشد، قطعا بنده نخواهم بود و مسوولیت کل کار را چه خوب چه بد، تا پایان فصل دو شخصاً به عهده می‌گیرم. از همه عوامل فیلم که صمیمانه در کنارم بودند، تشکر می‌کنم. جناب کبیری و…»

خرداد ماه امسال هومن کبیری، تهیه‌کننده سریال «گیسو» یا همان «عاشقانه ۲» از همکاری اجباری خود با منوچهر هادی به عنوان کارگردان این سریال و چالش‌های پیش رو برای ادامه این همکاری گفته بود.

او از کیفیت سریال «دل»، دیگر ساخته منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی هم انتقاد کرده و تصریح کرده بود که در عمل انجام شده قرار گرفته و مجبور به انتخاب منوچهر هادی شده است.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا