سلامت و زندگی

تعبیر خواب/ از کنار این خواب ها به سادگی نگذرید!

همه خواب هایی که ما انسان ها میبینیم تعبیر خاصی دارد؛ اگر می خواهید معنی آن را بدانید مطلب زیر را بخوانید.

به گزارش وقت صبح به نقل از سایت طلا، گاهی ممکن است با خودتان فکر کنید خواب عجیبی که دیشب دیده اید معنی خاصی ندارد و تنها به علت خستگی و یا خوردن غذای زیاد است. اما برعکس در این مطلب راز خواب های شما را فاش می کنیم .

خواب ها می توانند به دلایل زیادی ایجاد شوند و گاهی نیز تنها به دلیل داشتن یک روز اشفته، اتفاقی ناگوار و یا ذهن مشغولی شما درباره موضوعی‌خاص باشند از طرفی گاهی نیز تنها ایینه روزمره شما هستند.

نکته مهم درباره خواب ها این است که هرچقدر نیز که ساده باشند باز هم معانی خاصی را در خود پنهان کرده اند و به شما هشدار می دهند که نباید از کنار ان ها به سادگی گذر کنید.

بیشتر بخوانید: چرا “پا” هنگام خواب سرد می شود؟/ درمان چیست؟

معانی خواب ها

زمین خوردن: معمولا میل شما برای رها کردن بیشتر و لذت بردن بیشتر از زندگی بیان می کنند.

رویای بارداری: رویای بارداری گاهی همان ترس نهفته از مادر شدن است که فرد خود نیز از ان اطلاعی ندارد و گاهی میز به این معنا است که فرد در حال عمیق کردن روابطش است.

رویای پرواز: این خواب می تواند نشان دهنده احساس آزادی و استقلال باشد و میل زیاد درونی شما برای انجام دادن یک کار بزرگ باشد.

تعقیب شدن در خواب: تعقیب شدن توسط یک‌حیوان به معنای عصبانیت است و اینکه شما در حال پنهان کردن احساسات خود هستید. همچنین اگر تعقیب کننده شما شخصی ناشناس باشد به این معنا است که شما در زندگی تان ترسی دارید که نمی خواهید با ان مواجهه شوید.

خواب ریختن دندان: این خواب می تواند معنای زیادی داشته باشد مانند اینکه شما نگران زیبایی و ظاهرتان هستید، نگران توانایی تان در برقراری ارتباط هستید و یا نگران این هستید که حتما از نظر دیگران خوب بنظر برسید.

خواب مرگ: این نوع خواب می تواند ناشی از فکر زیاد به مرگ و از دست دادن عزیزانتان باشد و همچنین نشان دهنده اضطراب در مورد تغییر و یا ترس از اتفاقات ناشناخته است.

رویای برهنگی: این خواب نشان می دهد از برملا شدن رازها و یا نواقص خود می ترسید.

سقوط کردن در خواب: نشان دهنده این مسئله است که اتفاقات در زندگی تان به خوبی پیش نمی رود و نمادی از ترس در زندگی واقعی است. این مشکل می تواند شکست در کار و یا رابطه عاطفی شما باشد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا