آموزش و سرگرمی

تصاویر/ گردش خانم بازیگر سریال گاندو با تیپ طبیعت گردی

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال گاندو عکس‌هایی از خود در حال گردش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، نیلوفر شهیدی که در این گردش و همسر و یک نفر دیگر را با خود داشت، عکس‌هایی از این طبیعت گردی را به اشتراک گذاشت.

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال گاندو با تیپ طبیعت گردی دیده شده است.

نیلوفر شهیدی: جم تی‌وی و فارسی‌وان حرفی برای گفتن ندارند

نیلوفر شهیدی که ایفاگر نقش «مهیا جاوید» در سریال شب‌های قدر شبکه دو است، مطالبی درباره‌ی این سریال و همچنین راه‌های کشاندن مخاطب شبکه‌های ماهواره‌یی به سمت شبکه‌های داخلی، بیان کرد.

نیلوفر شهیدی خانم بازیگر سریال گاندو با تیپ طبیعت گردی دیده شده است.

شهیدی با بیان اینکه کانال‌های ماهواره‌یی همچون فارسی‌وان، جم تی‌وی و… حرفی برای گفتن ندارند، خاطرنشان کرد: درخواست من از مردم این است که مدافع فرهنگ ایران اسلامی باشند.

این بازیگر با اشاره به کوتاه بودن قصه‌ی مجموعه «بوی باران» خاطرنشان کرد: وقتی پیش از قبول نقش، فیلمنامه‌ی «بوی باران» را خواندم، حس کردم این کار MP3 شده ولی با این شرایط باز هم شخصیت‌ها در داستان حفظ شده‌اند.

نیلوفر شهیدی خانم بازیگر سریال گاندو با تیپ طبیعت گردی دیده شده بود.

شهیدی گفت: بخشی از قصه «بوی باران» مربوط به دفاع مقدس می‌شود و بخشی دیگر نیز در راستای کمک به ایتام و احترام به پدر و مادر است.

او تأکید کرد: شاید یکی از دلایلی که من به عنوان بازیگر و همچنین سایر بازیگران، سریال «بوی باران» را دوست داریم و پذیرفتیم که در آن بازی داشته باشیم این باشد که قصه‌ی خیلی پُری دارد.

وی گفت: این مجموعه سریالی است که اگر مخاطب حتی یک ربع از آن را دنبال نکند، اتفاق از دست می‌دهد؛ بنابراین باید در جریان کامل داستان قرار بگیرد. به نظرم این اتفاق یکی از حسن‌های بزرگ «بوی باران» است.

 

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا