تصاویر/ کشف حجاب کامل مهناز افشار با رنگ عجیب!

مهناز افشار بازیگر محبوب ایرانی مقیم آلمان که به صورت نصفه و نیمه کشف حجاب کرده بود با انتشار عکس های جدیدش کشف حجابش را کامل کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از شایانیوز؛ مهناز افشار بازیگر معروف و دوست داشتنی می باشد که ظاهرا بعد از مهاجرت هوادارانش بسیار بیشتر بود چرا که اونور آب و در غربت خانم بازیگر به دلیل شرایط سخت و تنهایی تغییر کرده و حالا دیگر آن مهناز مغرور و پر افاده نیست و رابطه نزدیک تری با مردم و مخاطب دارد.

مهناز افشار در اینستاگرام بیش از 15 میلیون 200 هزار دنبال کننده دارد و اگر سری به پیجش بزنید با نظرات خوب کاربران مواجه می شوید و این در حالیست که مثلا پیج خانم بهاره رهنما با کلی کامنت منفی و فحش همراه!

بیشتر بخوانید: خواستنی‌ترین زنان سینمای ایران؛ از گوگوش تا گلشیفته فراهانی

از این ها که بگذریم مهناز افشار در صفحه خود تصاویر بسیار زیادی منتشر می کند و تقریبا هر روز چیزی برای پست دارد. البته کیفیت عکس ها از لحاظ ظاهر و ژست و … برای یک سلبریتی کم است اما خب فعلا این راه رو انتخاب کرده تا غم غربت کمتر شه و با هم زبوناش راحت در ارتباط باشه. مهناز خانم افشار به تازگی موهاشو صورتی کرده و راه به راه عکس میزاره.

او تقریبا همیشه با یک کلاه و یا تل و سربند جلوی دوربین اینستا دیده می شد و خیلی ها هم فکر می کردند دلیل این کار او کچل بودن جلوی موهاشه و نظرات مختلفی میدادن اما اینبار خانم بازیگر بدون هیچ حجابی تصاویر خود را به اشتراک گذاشت و دوستان هنرمند هم براش کامنت گذاشتن.


خروج از نسخه موبایل