فرهنگ و هنر

تصاویر/ چهره های در مراسم خاکسپاری فرشته طائر پور

بسیاری از چهره های مطرح سینما و مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری فرشته طائرپور که بر اثر کرونا درگذشت حضور داشتند.

وقت صبح– مرسام خاکسپاری تهیه کننده با سابقه و مادر غزل شاکری با حضور چهره ها از جمله مهتاب کرامتی برگزار شد و برخی در مراسم سخنرانی کردند.

مراسم خاکسپاری فرشته طائر پور

وحید جلیلوند در مراسم خاکسپاری زنده یاد فرشته طائرپور سخنرانی کرد و از بزرگی او و احتیاجی که سینما به او داشت گفت.

امروز خاکسپاری فرشته طائر پور

وی گفت: بی کمترین مبالغه و ریاکاری می‌گویم که به هم‌نشینی با تو افتخار می‌کنم، تمام رنج ما این است که تو دیگر نیستی، در این روزگار وحشت و توحش به نگاه، صلابت و شکوه مادرانه تو نیاز داشتیم.

مراسم خاکسپاری فرشته طائر پور در بهشت زهرا برگزار شد.

او افزود: در این دورانی که کمترین درد ما کروناست، نبود تو رنج و حسرت همیشگی ما خواهد بود، تو زندگی را بردی و حالا در بلندترین بلندای استیج کائنات ایستاده‌ای، تو زندگی و بازار مکاره آن را بردی.

مراسم خاکسپاری فرشته طائر پور

جزئیات مراسم فرشته طائرپور

مراسم تشییع پیکر و خاکسپاری فرشته طائرپور با تمجید از فعالیت‌های هنری و صنفی این هنرمند و تاکید بر نقش مادرانه او در سینمای ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، پیکر فرشته طائرپور تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس سینمای ایران که ۲۶ مردادماه بر اثر عوارض ناشی از کرونا در ۶۹ سالگی درگذشت، امروز (۲۷ مردادماه) همزمان با تاسوعای حسینی با حضور خانواده و همکارانش در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

 

این مراسم با اجرای احسان کرمی همراه بود که او ضمن تسلیت ویژه به خانواده فرشته طائرپور، مادرش و منوچهر شاهسواری همسرش یادآور شد که فرشته طائرپور او را از پشت میکروفن به سینما وارد کرد و برای همیشه مدیون او خواهد بود.

کرمی همچنین تاکید کرد: فرشته طائرپور به ما مردانگی می‌آموخت.

 

عسل شاکری، دختر این هنرمند که خارج از کشور است هنوز به ایران نرسیده ولی غزل و علی شاکری، دیگر فرزندان او در مراسم حضور داشتند و به یاد مادرشان صحبت کردند.

نوشته های مشابه

guest
8 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا