آموزش و سرگرمی

تصاویر/ همسر مهاجم جدید پرسپولیس هم وارد ایران شد!

یورگن لوکادیا مهاجم جدید و گران قیمت باشگاه پرسپولیس به همراه خانواده‌اش وارد ایران شد.

به گزارش وقت صبح، نکته جالب توجه حضور رایا ماینن همسر یورگن لوکادیا به همراه او است. اغلب بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران به صورت مجردی وارد کشور می‌شوند.

همسر یورگن لوکادیا مهاجم جدید پرسپولیس وارد ایران شد.

رایا ماینن در شبکه‌های اجتماعی حضور نسبتا فعالی دارد.

همسر یورگن لوکادیا مهاجم جدید پرسپولیس وارد ایران شده بود.

وضعیت مبهم لوکادیا

ورزش سه نوشت: لوکادیا حالا باتجربه بازی و گلزنی برابر بزرگان بوندسلیگا و جزیره در حالی به پرسپولیس می‌آید که بی‌گمان بهترین روزهای او در لیگ اردیویسه بوده است. زمانی که در کشورش ۴۵ گل و ۳۴ پاس گل ثبت کرد تا به عنوان یک استعداد بزرگ فوتبال هلند، به انگلیس برود.

او مهاجمی است که شمار گل‌هایش در دو سه سال اخیر از عدد ۱۰ تجاوز نمی‌کند و همین موضوع باعث شده تا شاید برخی از هواداران پرسپولیس نگران وضعیت این ستاره هلندی باشند.

همچنین لوکادیا در سالهای اخیر از نواحی مختلف دچار آسیب دیدگی شده که نشان می‌دهد شاید مستعد مصدومیت هم باشد و این نکته‌ای است که باید بیشتر مورد توجه گل‌محمدی، لوسادا و کادر پزشکی قرمزها باشد.

همسر یورگن لوکادیا مهاجم جدید پرسپولیس وارد ایران شده است.

امیدواری پرسپولیس

هرچه که هست، بازیکنی که حالا به پرسپولیس آمده، ستاره‌ای در قواره تیمهای اروپایی است که یک سال در اختیار پرسپولیس خواهد بود و سرخپوشان امیدوارند قهرمانی لیگ را با این ستاره احتمالا میلیون یورویی جشن بگیرند. مهاجمی که به نوشته روزنامه بیلد، «فوتبالیستی چابک، نیرومند و از نظر فنی ماهر» است و شاید [با عملکردش] بزرگترین خارجی تاریخ لیگ برتر نیز باشد.

اگرچه روزنامه‌های هلندی و وبسایت‌های آلمانی و کاربران شبکه‌های اجتماعی، حضور او در ایران را با انتقالهای چند میلیون دلاری به امارات و قطر مقایسه می‌کنند اما طرفداران فوتبال در ایران به خوبی بر تفاوت‌های این موضوع واقف هستند؛

اینکه پرسپولیس بودجه‌ای در سطح این تیم‌ها ندارد اما با خیل عظیم طرفدارانی که توجه خود را بیشتر از هر تیم دیگری که لوکادیا پیراهنش را برتن کرده، معطوف به این بازیکن می‌کنند و این دقیقا چیزی است که یک مهاجم پس از روزهای سخت و از دست دادن اعتماد به نفس احتیاج دارد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا