تصاویر/ علاقه شدید الهه حصاری به چیزی جز بازیگری!

الهه حصاری بازیگر سینما و شبکه نمایش خانگی عکس‌هایی از خانه خود منتشر می‌کند که نکته مهمی در آن نهفته است.

به گزارش وقت صبح، در عکس‌هایی که الهه حصاری از خانه‌اش منتشر کرده، گل و گیاه و گلدان‌های متنوع و فراوان پایه ثابت عکس‌ها است و در هر گوشه و کنار خانه‌اش گیاه دیده می‌شود.

گلدان های الهه حصاری

استرس زیاد الهه حصاری قبل از دیدن کارهایش

«من از اول و طبق روال فیلم‌نامه زخم کاری می‌دانستم که از قسمت ۶ وارد می‌شوم که خب در پخش هم همین اتفاق افتاد. این آمادگی را داشتم اما خیلی طبیعی است که به این فکر کنم که قرار است چه اتفاقی بیفتد.

بااینکه فیدبک‌های مثبت می‌گرفتم چه از کارگردان محترممان چه از پارتنرهایم و چه از تدوینگر کار، جناب آقای سجاد پهلوان‌زاده، که خیلی زحمت کشیدند.

به‌هرحال آدم چیزهایی می‌شنود و حتی یادش است چه‌کار کرده اما این‌طور که به‌طور کامل با موسیقی با تدوین درست و با در کنار هم قرار گرفتن همه اتفاقات چطور شود، این چیزی است که منِ بازیگر منتظرش هستم تا ببینم.

من هنوز که هنوز است بعد از ۱۲ سال کار برای دیدن هر پلان یا سکانسم استرس می‌گیرم و آن شب هم تا صبح که قرار بود قسمت جدید سریال بیاید نخوابیدم. استرسی توام با هیجان و خوشحالی بود. می‌خواستم ببینم چه خبر است.

بالای ۳ بار هر قسمت را می‌بینیم. نه فقط این کار. همه کارهایی که خودم کار می‌کنم را همین‌طور چند بار می‌بینم. مخصوصا اگر سینمایی باشد خیلی دوست دارم بروم سینما و کارم را آنجا ببینم.»

خروج از نسخه موبایل