آموزش و سرگرمی

تصاویر/ شباهت بی حد و حصر خانم بازیگر به مادر جوانش!

تصاویر از زیبا کرمعلی بازیگر جوان در کنار مادرش منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصاویر زیبا کرمعلی در کنار مادر بسیار جوانش دیده می‌شود که  خیلی شبیه به هم هستند.

ریبا کرمعلی به مامان جوان و جذابش شباهت زیادی دارد.

بازی در «لاتاری» هیجان‌انگیز بود

شبستان: زیبا کرمعلی گفت: هیجان زده بودم که اولین تجربه بازیگری‌ام کار با این کارگردان، حضور در جشنواره فیلم فجر و نقش اصلی باشد.

«زیبا کرمعلی» بازیگر نقش نوشین در فیلم سینمایی «لاتاری» درباره این فیلم و رزومه کاری‌اش به خبرنگار سینمایی شبستان گفت: من در رشته کارگردانی تحصیل می‌کنم و محمدحسین مهدویان من را دید و از من خواست تا در فیلمش بازی کنم.

در ابتدا وقتی فیلمنامه «لاتاری» را خواندم، حدس می‌زدم که این فیلم به جشنواره فیلم فجر راه یابد و واقعا هیجان زده بودم که اولین تجربه بازیگری‌ام کار با این کارگردان، حضور در جشنواره فیلم فجر و نقش اصلی باشد.

وی افزود: مهدویان خیلی به من ایفای نقش کمک کرد و به من اعتماد به نفس داد، چون من می‌ترسیدم که از پسِ کار بر نیایم. زمانی به اعتماد به نفس رسیدم که مهدویان یک ویدئو تمرینی از من دید و من را انتخاب کرد و آنجا بود که با خودم گفتم پس می‌توانم در فیلم بازی کنم.

کرمعلی با بیان اینکه معتقد است قلباً به کاری که دوست دارد ادامه دهد، اظهار کرد: من هر کاری که در زندگی می‌کنم دوست دارم از انتخاب رشته تحصیلی تا بازیگری؛ بنابراین دوست دارم در نقشی که دوست دارم، بازی کنم.

 

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا