آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

تصاویر/ زیبایی هووهای جیران در زندگی واقعی!

در سریال جیران چند تن از همسران ناصرالدین شاه قاجار به تصویر کشیده شده است.

به گزارش وقت صبح، در ادامه عکس‌هایی از بازیگران نقش‌های هووی جیران و گریم آن‌ها در سریال را مشاهده می‌کنید.

هووهای جیران در زندگی واقعی زیبایی فراوانی دارند.

اسماعیل عفیفه: با حسن فتحی که کار می‌کنی گارانتی داری

اسماعیل عفیفه – تهیه‌کننده – قبل از شروع نمایش قسمت ویژه «جیران» گفت: از گروه سازنده جیران تشکر می‌کنم. نزدیک به یک سال است که بسیار فشرده کار کرده‌ایم. در اوج کرونا دوستان را به شهرستان بردیم.

هووهای جیران در زندگی واقعی زیبایی فراوانی دارند.

در کارهای تاریخی شرایط سخت است. تفاوت «جیران» با کارهای دیگر این است که وقتی همه کار می‌کردیم متوجه بودیم که داریم کار خوبی می‌سازیم. وقتی شما با حسن فتحی کار می‌کنی گارانتی داری که مردم کارت را دوست خواهند داشت از حسن فتحی دوست سی ساله‌ام تشکر می‌کنم که مثل سی سال پیش با وسواس کار می‌کند. مطمئنم که «جیران» مورد قبول بینندگان قرار خواهد گرفت.

تهیه‌کننده سریال‌های میوه ممنوعه، پس از باران و آنام برای تلویزیون، خاطرنشان کرد: فیلیمو هزینه زیادی برای تولید «جیران» صرف کرده است و این می‌تواند مسیری باشد برای پلتفرم‌ها که سریال‌ها را جدی‌تر بگیرند و کارهای اینچنینی بسازند. آن‌ها ریسک بزرگی کردند اما از این ریسک پاسخ جانانه‌ای خواهند گرفت.

هووهای جیران در زندگی واقعی زیبایی فراوانی دارند.

حسن فتحی: امیدوارم نوبت بعد همه حال بهتری داشته باشیم

حسن فتحی – کارگردان سریال «جیران» – هم در این مراسم چنین گفت: قلبا ترجیح می‌دادم این مراسم در شرایط دیگری برگزار شود. جامعه ما روزهای خوبی را نمی‌گذراند.

هووهای جیران در زندگی واقعی زیبایی فراوانی دارند.

مردم ما به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی حال خوبی ندارند و ما هنرمندان به عنوان بخش کوچکی از مردم در حالشان شریکیم و در نتیجه ما هم خیلی حال خوبی نداریم.

ترجیح می‌دادم این سریال کاملا ساخته شود و بعد از ساخت در شرایطی مناسب‌تر کنار هم کار را ببینیم اما به هر حال دوستان موسسه فیلیمو قصد داشتند از تیم دست‌اندرکاران سریال تقدیری داشته باشند و این مراسم را گرفتند. امیدوارم نوبت بعد که همدیگر را می‌بینیم مردم ما حال بهتری داشته باشند. همه ما حال بهتری داشته باشیم.

هووهای جیران در زندگی واقعی زیبایی فراوانی دارند.

در سریال «جیران» بازیگرانی چون بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، ستاره پسیانی، غزل شاکری و مریلا زارعی بازی کرده اند.

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا