آموزش و سرگرمی

تصاویر/ رسم ناپسند سلبریتی ها؛ فریبا نادری جواهراتش را به رخ مردم می‌کشد!

رسمی ناپسند بین برخی سلبریتی‌ها باب شده که آن‌ها جواهراتشان را به رخ می‌کشند.

به گزارش وقت صبح، در عکس‌هایی که از فریبا نادری منتشر شده، نشان می‌دهد که او در هر تصویر چگونه ساعت، گردنبند یا انگشتر گران قیمتش را به رخ کشیده است.

فریبا نادری جواهراتش را به رخ مردم کشید.

توضیحات فریبا نادری درباره حاشیه‌های سریال «ستایش»

فریبا نادری که این روزها در سریال «ستایش ۳» در نقش «پری سیما» به ایفای نقش می‌پردازد درمورد سختی‌های بازی این شخصیت گفت: من دقیقا ۲ ماه بعد از به دنیا آمدن فرزندم جلو دوربین «ستایش ۳» رفتم.

با توجه به شرایط روحی و جسمی که به خاطر اضافه وزن و شیردهی داشتم بازی کردن برایم سخت بود و فشار بسیاری روی من قرار داشت، اما محیط آرامی که عوامل سریال ایجاد کرده بودند و کمک‌هایی که آقای سلطانی و مطلبی کردند باعث شد بتوانم در آرامش به کاراکترم برسم.

ضمن اینکه وظیفه یک بازیگر این است در قبال پروژه‌ای که به او سپرده می‌شود مسئولیت‌پذیر باشد. من تمام تلاشم را کردم تمرکز خود را روی پری سیما بگذارم، امیدوارم مخاطبان هم رضایت داشته باشند.

وی با اشاره به واکنش مردم به نقش پری سیما بیان داشت: واکنش مردم فحش است که چرا پول حشمت فردوس را خوردی؟! چرا اینقدر بدجنس هستی و. خوشحالی من از این واکنش‌ها این است که مردم نقش را باور کردند.

مسئله خوشحال کننده دیگر این است که مردم نسبت به فصل دو ستایش بسیار آگاه‌تر شدند. فصل گذشته که سریال پخش شد مردم با به شکل بسیار بدی به من نگاه می‌کردند، اما در این فصل آگاه شدند که من فقط دارم بازی می‌کنم.

در فصل قبلی می‌گفتند بهتون نمی‌آید اینقدر بدجنس باشید، اما الان می‌گویند چقدر نقش بد را خوب بازی می‌کنید، فرق این دو جمله برای یک بازیگر بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا