آموزش و سرگرمی

تصاویر/ دوستی لادن مستوفی و لیندا کیانی در اقصی نقاط جهان!

لادن مستوفی و لیندا کیانی بازیگران کم کار و کم حاشیه‌ای هستند که از قضا دوستانی صمیمی به شمار می‌روند.

به گزارش وقت صبح، در تصاویری که از لادن مستوفی و لیندا کیانی منتشر شده، مشخص است که این دو در ایران و خارج از کشور سفرهایی با هم داشته اند.

لادن مستوفی و لیندا کیانی در اقصی نقاط جهان دوستی دارند.

سفر لادن مستوفی و لیندا کیانی به لبنان

سینما سینما: لادن مستوفی، حمید حامی، لیندا کیانی و امیرحسین رستمی، به پروژه رئالیتی شو نوروزی تلویزیون که به‌شکل بین‌المللی تولید می‌شود، پیوستند.

این گروه از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و موسیقی، جزو هنرمندان ایرانی پروژه بین‌المللی سعید ابوطالب هستند که با حضور هنرمندانی از چند کشور و در لوکیشن‌های داخل و خارج از ایران، برای برنامه‌های نوروزی تلویزیون تولید می‌شود.

لادن مستوفی و لیندا کیانی در اقصی نقاط جهان دوستی زیادی دارند.

در این مجموعه، بازیگرانی از کشورهایی چون لبنان نیز حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

عکس/ شباهت عجیب لادن مستوفی با پسر زیبایش!

عکس جنجالی فاصله سنی ۲۰ساله «بازیگر ایرانی» و همسرش را لو داد/ تصویر

نسخه‌ی ایرانی این کار قبلا در مجموعه رئالیتی شو «رالی ایرانی» تجربه شد و ابوطالب پس از آن نیز چند رئالیتی شو دیگر با شکل‌های مختلف و مضمون‌هایی متفاوت برای شبکه‌های تلوزیونی ساخت.

رئالیتی شو ژانر مورد توجهی در سینمای دنیاست. در این گونه‌ی هنری، بازیگران از سناریو کار مطلع نمی‌شوند و خود آن‌ها هم تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، هر لحظه غافلگیر خواهند شد.

از سوی دیگر، گروه تولید نیز با توجه به غیر قابل پیش‌بینی بودن رفتار بازیگران، هم‌ردیف بینندگان، تا پایان تولید با غافلگیری‌هایی مواجه می‌شوند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا