تصاویر/ درآمد نجومی بوکسوری که سلطان ماری جوانا شد!

مایک تایسون قرار است مجتمع تفریحی و اقامتی اختصاصی خود را با تم حشیش (وید یا ماریجوآنا) راه اندازی کند. این بوکسور، ستاره سینما و اخیراً یک سخنران عمومی موفق بوده است.

به گزارش وقت صبح، ورزشکار پیشکسوت امریکایی به تازگی توانست جایگاه خود را به عنوان فروشنده مواد مخدر تحکیم کند و با این تجارت جدید حسابی پول پارو کند.

ضربه‌های‌ناک اوت این قهرمان سابق سنگین‌وزن شهرت جهانی دارد. او از سال ۲۰۱۶ محصولات حشیش را با برچسب Tyson Holistic خود به فروش می‌رساند. این برندی که محصولاتش به اندازه یکی از آپرکات‌های او قدرتمند هستند.

یک محصول با چندین فرآورده

اعتقاد بر این است که تایسون، ۵۶ ساله، با تجارت جدید تولید گونه‌ها، خوراکی‌ها و عصاره‌های مرغوب ماری‌جوانا ماهیانه حدود ۵۰۰ هزار پوند درآمد دارد. البته، این فقط بخش ساده ماجراست.

«آیرون مایک» در حال ساخت یک استراحتگاه و تفرجگاه با تم حشیش به مساحت ۴۱۸ هکتار است. او امیدوار است این مکان میزبان جشنواره موسیقی رقیب کواچِلا و همچنین طولانی‌ترین رودخانه تنبل جهان باشد.

جدای از یک هتل مجلل و جذابیت چادرهای کمپ، دانشگاه تایسون نیز در این محل وجود احداث خواهد شد که هدف آن آموزش نکات کشت حشیش به کشاورزان آینده است.

او یک شرکت جدید در این تجارت راه اندازی کرده که تایسون ۲.۰ نام دارد.

به گفته فوربس، این برند یک پله بالاتر از اولین برند حشیش آیرون مایک خواهد بود و طیف وسیع‌تری از محصولات از جمله محصولات مورد علاقه شخصی او، گل، کنسانتره، خوراکی ها، نوشیدنی‌ها و پیش رول‌ها را ارائه می‌دهد.

مهمانان که به این مکان «سرزمین عجایب حشیش» می‌گویند، می‌تواننددر هر نقطه از این هتل یا استراحتگاه ماری جوانا بکشند، به جز جایی که مشروبات الکلی به فروش می‌رسد.

تایسون و دوری از کشت و کار حشیش!

حشیش در این محل کشت نخواهد شد، فقط فروخته می‌شود. زیرا تایسون از شراکت خود با شرکت‌های بزرگ خرده فروشی ماری جوانا بهره می‌برد.

مزرعه تایسون طولانی‌ترین رودخانه تنبل جهان را دارد؛ یک سواری آبی که معمولاً از یک استخر کم‌عمق شروع می‌شود و با جریانی آهسته به سمت رودخانه جریان می‌یابد و به مهمانان امکان می‌دهد روی یک قایق، سواری کنند.

اگرچه مایک تایسون امپراتوری حشیش ساخته است، اما خودش آن را پرورش نمی‌دهد. فقط در تجارت کاغذ کردن، برندینگ و فروش آن است.

تایسون توضیح داد:

«بیش از ۲۰ سال است که مبارزه می‌کنم و بدنم فرسودگی زیادی دارد. من دو عمل جراحی داشتم و برای آرام کردن اعصابم از ماری جوانا استفاده کردم و این درد را از بین می‌برد…اما قبلاً آن‌ها را با آن مواد افیونی مصرف می‌کردم که بدن و روان مرا به هم ریخته بود.»

او دلیل استفاده خود از ماری جوانا و قارچ‌های جادویی را پایان دادن به روزهای مهمانی و کمک به یافتن خدا نسبت داد.

با این حال، او اعتراف کرد که هر ماه ۴۰۰۰۰ پوند از سرمایه خود را دود می‌کند.

منبع: روزیاتو


خروج از نسخه موبایل