تصاویر/ دختر عجیب و روانی رو دست “تتلو” بلند شد!

دختر تگزاسی که عجیب عاشق خالکوبی است و تقریبا تمام بدن خود را تتو کرده و یکی از چشمان خود را از دست داده، رو دست تتلو بلند شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از شایانیوز؛ خالکوبی پدیده عجیبی و است و برخی افراد آنقدر روی بدنشان تتو و خالکوبی می کنند که انگار بدنشان دفتر نقاشی است. سارا سبات دختر 26 ساله تگزاسی یکی از آن خوره های خالکوبی است.

این مدل و تاتوکار ۲۶ ساله، اگرچه خالکوبی های زیادی بر بدنش نقش بسته اما خیال دارد تعدادشان را همچنان افزایش بدهد. سارا که اهل تگزاس است و حتی صورتش نیز خالکوبی دارد، بینی اش را عمل و لب ها، گردن و بینی اش را پیرسینگ کرده است.

بیشتر بخوانید: عکس/ مقایسه جز به جز چهره تتلو، قبل و بعد از تتو؛ چه بلایی سر صورت خود آورد؟

نابینایی در اثر خالکوبی

در یکی از جلسه های خالکوبی اش مشکلی به وجود آمده و خالکوبی ناحیه صلبیه چشمش باعث شده کور بشود. او در این باره می گوید: «تاتوکاری که چشمم را خالکوبی می کرد به اندازه ی کافی سرم نرمال سالین توی چشمم نریخت. یک عالمه جوهر توی چشمم بود و یک ذره محلول سالین، به همین خاطر چشمم نابینا شد.»

این عمل ناشیانه که با شکست نیز همراه بود باعث کاهش علاقه ی او به خالکوبی نشد و اخیراً او دوباره روی صورتش خالکوبی های جدیدی زده است.

سارا می گوید که از میان همه ی خالکوبی هایش، تاتوهای صورتش را از همه بیشتر دوست دارد و اضافه می کند: «حرف R که روی صورتم هست حرف اول کلمه ی اسپانیایی Rota است که یعنی “شکسته شده”. یک کلمه ی “خود” هم روی صورتم دارم که منظورم “خودساخته” بوده است.»

او در مورد میزان علاقه اش به خالکوبی های روی صورتش می گوید: «همه شان را دوست دارم اما اگر قرار بود فقط یکی را انتخاب کنم، آن یکی را که روی چانه ام است انتخاب می کردم. مردانه است اما من خصوصیات مردانه را دوست دارم به همین خاطر برای من ایده آل است.»

او می گوید از این که روی صورتش تتو زده شود لذت می برد و این کار درد چندانی هم ندارد. او می گوید: «بعضی جاهای صورت بیشتر درد می آیند اما اغلب برای من درد چندانی ندارد. حدوداً ۲ هفته طول می کشد تا جای شان خوب شود.

امیر تتلو دیوانه تر از سارا!

البته این افراد عجیب و کمی دیوانه فقط در خارج نیستند و در کشور خودمان هم افرادی داریم که عاشق تتو و خالکوبی هستند. شاخص ترین این افراد هم امیر تتلو است.

البته امیر تتلو در مورد تتو عقاید عجیبی دارد او خالکوبی و درد آن را مقدس دانسته و لازم میداند همه پدران و مادران بچه های خود را از سنین قبل با تتو آشنا کنند.

درد سوزن تتو برای ندیدن آدم‌ها!

در واقع امیر تتلو به دلیل داشتن تتو و تحمل دردهای سوزن خالکوبی، خود را بالاتر از سایر مردم می‌بیند، این گونه خود برتر پسندی های اغراق آمیز به نظر می رسد نیاز به مشاوره و درمان داشته باشد!

تتلو درباره درد کشیدن برای خالکوبی های بدنش گفته است عده‌ای از دوستان به من می‌گویند تتو برای تو دردی ندارد چون عادت کرده‌ای. اما در واقع اینطور نیست درد را از هر طرف بنویسی درد است. و این یعنی چیزی که نمیشود به آن عادت کرد!!

من هر بار درد کشیدم، هر بار بیشتر از دفعه قبل، انقدر درد کشیدم که همه آدمها از نظر من ریزن و کم ان، می خوام انقدر درد بکشم تا دیگه آدمها رو نبینم!

خروج از نسخه موبایل