آموزش و سرگرمی

تصاویر حیرت‌انگیز از مبارزان خونین در قفس در ایران!

اولین مسابقات رسمی MMA یا مبارزه در قفس در ایران روز جمعه با حضور ۴۲ ورزشکار در مجموعه شیرودی تهران برگزار شد.

به گزارش وقت صبح، از مدت‌ها قبل رشته MMA که عنوان یک ورزش زیرزمینی شناخته می‌شد و این مسابقات برای نخستین‌بار به صورت قانونی و رسمی در ایران با موافقت وزارت ورزش و زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی برگزار شد.

MMA مبارزه در قفس در ایران برگزار می شود.

MMA یک ورزش رزمی است که مبارزان می‌توانند از ضربه‌های مشت، آرنج، زانو، لگد، فنون درگیری و گلاویزی ایستاده، در خاک، فنون پرتابی و قفل مفاصل استفاده کنند؛ که شامل ترکیبی از تمام ورزش‌های رزمی است.

MMA مبارزه در قفس در ایران برگزار شده بود.

ام‌ام‌ای (MMA) چیست؟!

هنرهای رزمی ترکیبی یا همان‌ام ام‌ای (MMA) مخلوطی از چند رشته ورزشی رزمی است که به ورزشکار این اجازه را میدهد تا در چارچوب قوانینی خاص و با استفاده از تکنیک‌های خاصی از چند سبک مختلف رزمی از جمله بوکس، جودو، موی تای و جوجیتسو برزیلی به حریف خود غلبه کند.

واژه‌ام ام‌ای همچنین برای توصیف هر سبک مدرن از هنرهای رزمی که شامل تکنیک‌ها و فنون چند ورزش رزمی است نیز استفاده می‌شود.

MMA مبارزه در قفس در ایران برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

ویدئو/ مبارزه جنجالی رقیب هالک ایرانی با حیوان درنده در قفس

ویدئو/ هالک را فراموش کنید؛ پیروزی غرورآفرین این ایرانی در مبارزه در قفس!

MMA مبارزه در قفس در ایران برگزار شده است.

این نوع معرفی ارتباط مستقیمی به اسم این ورزش دارد و به «سبک» ام ام‌ای اشاره میکند که ترکیبی از نبردهای سرپا، کلینچ و روی زمین را شامل می‌شود.

هدف اصلی این مقاله معرفی‌ام ام‌ای به عنوان یک «ورزش واقع بینانه» است و نه توصیف ورزش‌های رزمی ترکیبی که معمولاً به اسم «سبک» ام ام‌ای در محیط‌های ورزشی با حداقل قوانین استفاده می‌شوند.

تصاویر: تسنیم

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا