آموزش و سرگرمی

تحلیلی بر دکوراسیون زیبای خانه ویلایی فلور نظری

در این ویدئو دکوراسیون خانه فلور نظری بازیگر قدیمی کشورمان را مشاهده می‌کنید که در مسابقه شام ایرانی شرکت کرده بود و با حواشی همراه بود.

به گزارش وقت صبح به نقل از پرشین تی وی، فلور نظری بازیگر معروف سینمای ایران است که به خاطر پسرش ماه‌های زیادی از سال را در خارج کشور سپری می‌کند. امروز می‌خواهیم ویدئویی از دکوراسیون خانه فلور نظری را برای شما قرار دهیم که در مسابقه شام ایرانی شرکت کرده بود.

 

اصول طراحی دکوراسیون خانه‌های کوچک

شما با دانستن اصول طراحی دکوراسیون خانه‌های کوچک می‌توانید به راحتی خانه‌های کوچک خود را زیبا و بزرگ‌تر نمایان کنید.

ساده‌ترین راه برای بزرگ‌تر جلوه دادن فضای خانه استفاده از رنگ‌های سرد و روشن برای دکوراسیون منزل شما می‌باشد اگر قصد دارید فضای نشیمن خود را چیدمان کنید رنگ‌های سرد و روشن را در اولویت کار خود قرار دهید.

مبلمان ال می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای چیدمان نشیمن شما باشند در خانه‌های کوچک بهتر است که از مبلمان راحتی استفاده کنید مبلمان استیل و کلاسیک مناسب خانه‌های کوچک نیستند

برای خانه‌های کوچک خود می‌توانید مبل‌های ال، نیم ست ها، مبلمان تاشو و مبلمان راحتی سایز کوچک را انتخاب کنید. و اگر خانه برای خود شماست و مستاجر نیستید بهتر است تلویزیون خود را به دیوار نصب کنید تا فضای کمتری از نشیمن شما اشغال شود.

فلور نظری خانه ویلایی با دکوراسیون زیبایی داشته است.

استفاده از رنگ‌های ملایم وروشن برای دیوارها از اصول طراحی دکوراسیون خانه‌های کوچک

استفاده از رنگ‌های ملایم و روشن برای رنگ‌آمیزی دیوارهای اتاق خواب می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی باشد. وجود رنگ‌های ملایم در اتاق خواب می‌تواند باعث تعادل در فضا شود و حس آرامش را در فضای اتاق ایجاد کند.

نصب شلف‌های دیواری

نصب شلف‌های دیواری این امکان را به شما می‌دهدکه از سطوح عمودی خانه‌ی خود استفاده کنید و فضای خانه‌ی را متفاوت و زیبا کنید این شلف‌ها در هر جایی از خانه قابل استفاده است برای فضاهایی مانند نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و حمام می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد زیرا علاوه بر ایجاد زیبایی می‌تواند وسایل اضافه‌ی شما را سازمان دهی کند.

فلور نظری خانه ویلایی با دکوراسیون زیبایی دارد.

استفاده از پلان آزاد

پلان باز به زبان عا میانه یعنی استفاده هرچه کمتر ازدیوار و این یکی از اصول طراحی معمار بزرگ لوکور بزویه می‌باشد.

این اصل به ما کمک می‌کند تا فضای کوچک خود را بزرگتر کنیم و با حذف دیوارها از نظر بصری کل فضا را یک پارچه و بزرگ کنیم، خانه‌هایی که به صورت یکپارچه می‌باشند هیچ دیواری بین فضای نشیمن و آشپزخانه وجود ندارد

 

نوشته های مشابه

guest
18 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا