فرهنگ و هنر

تحریم کنندگان جشنواره فجر تهدید شدند!

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برای تحریم کنندگان جشنواره فیلم فجر خط و نشان کشید.

به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره تحریم‌کنندگان جشنواره فیلم فجر گفت: کسانی اگر با جشنواره فیلم فجر، جریان فرهنگی‌ که به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفته و همچنان کار خود را دنبال کرده مقابله کنند، به مثابه مقابله با انقلاب بوده و از سر دلسوزی نیست.

حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی گفت: اگر کسی حرفی دارد به صحنه آمده و حرفش را در قالب انقلاب اسلامی و ارزش‌ها و شاخص‌های نظام بزند و گوش مسئولان هم برای شنیدن این حرف‌ها باز است. این چیز جدیدی نیست، از آغاز پیروزی انقلاب هر گاه چنین حرکت‌های تاثیرگذاری شروع می‌شد دشمنان به مقابله با آن می‌پردازند.

او گفت: مقام معظم رهبری تاکید دارند که دشمنان همیشه می‌خواهند نقاط قوت ما را ضعف نشان داده و آنها را تضعیف کنند، دشمن دشمنی خود را می‌کند.

سال‌هایی بود که عده‌ای قهر و خیال کردند با قهرشان یک طرف آسمان خراب و جامعه متوقف می‌شود در حالی که اگر عده‌ای از در بیرون بروند عده‌ای دیگر از همان در وارد می‌شوند. ما نمی‌خواهیم کسی قهر کند و طالب قهر کردن نیستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: انسان‌های آزاده که مردم را می‌شناسند و دل می‌سوزانند، هرگز حاضر نیستند حرکتی انجام دهند که به اقتصاد و فرهنگ کشور لطمه‌ای وارد شود، دست‌هایی هم پشت اینهاست و بسیاری از کسانی که قهر می‌کنند ناآگاه و متاثر از تفکرات بیگانه هستند.

او افزود: به‌عنوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی دست همه هنرمندان و فرهنگیان متعهد و ایران دوست، مردم دوست و کسانی که به ارزش‌های کشور دلبستگی دارند را به گرمی می‌فشارم و به آنها احترام می گذارم.

 

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا